5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною пастора

Розарія Баттерфілд понад десять років свого життя була лесбіянкою та прихильником фемінізму. Вона зустрічалася із жінкою, а також служила радником для студентських груп геїв та лесбіянок в університетському містечку. 1999 року все змінилося: жінка прийшла до Христа. Зараз вона одружена з пресвітеріанським пастором. Розарія активно проповідує Божу любов у церквах, коледжах та університетах та євангелізує, запрошуючи сусідів та друзів до себе додому.

  1.  Стаття проти Ісуса

Розарія зневажала християн і хотіла повністю нівелювати їхнє вчення. Вона вважала себе освіченою, прогресивною жінкою, адже викладала в університеті та мала ступінь доктора філософії. Віруючі здавались їй недалекими людьми, які вірили у казочки про Бога.

Вона відстоювала фемінізм, тому її розлютили слова Пета Робертсона на Національному з’їзді Республіканської партії США 1992 року. “Фемінізм, – сказав він, – вчить жінок кидати чоловіків, вбивати своїх дітей, займатися чорною магією, руйнувати капіталізм і ставати лесбіянками”. Щоб відреагувати на це, вона написала саркастичну статтю про християн і Біблію, де розкритикувала віру в Ісуса Христа.

5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною пастора

  1. Пастори, які не звуть до церкви

Прийти до Бога Розарії допомогла пасторська сім’я Кена та Флої Сміт. Вони єдині не критикували жінку, хоч і не підтримували її поглядів. Вони просто почали з нею дружити. Вони навіть не звали її до церкви, тож феміністка не боялася цієї дружби. Але християни періодично ставили питання, які змушували її замислитись про вірність своїх поглядів. «А чому ти так вважаєш? Як ти зробила такі висновки? – ці та інші питання нових друзів змусили її вивчити Біблію, щоб обґрунтовано відстоювати свої принципи.

5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною пастора

  1. Вплив Біблії

Читання Біблії не допомогло Джейн у затвердженні її теорій. Мало того, вона почала боятися, що зміниться. Тепер це не здавалося казкою. Описане у Священній Книзі виявилося дуже сильним Словом, яке почало впливати на все її життя. Одного ранку вона вирушила до церкви. Там на проповіді Розарія несподівано уявила всіх своїх близьких людей у ​​пеклі, і її паралізував біль. Вона цього не хотіла і боролася з тим, що з нею відбувалося. Вона усвідомила, чого їй це буде коштувати, і це їй не сподобалося. Вона боролася до останнього, але змирилася з Богом.

5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною пастора

  1. Перша християнська публікація

У липні 2012 року Розарія опублікувала свої свідчення «Таємні думки про малоймовірне перетворення», думаючи, що вона продасть близько 20 екземплярів. Після публікації її історія досягла сотень тисяч читачів у всьому світі. У книзі вона говорила про свою історію, і про те, як християни, можуть найкраще любити людей нетрадиційної орієнтації, як самих себе.

  1. Євангелістка від Бога

2001 року Розарія вийшла заміж за пастора. Сьогодні вона популярний християнський автор, а також любляча мама чотирьох дітей. Вона була лесбіянкою і затятою феміністкою, що відстоює права феміністок. Після її звернення до християнства Баттерфілд розробила звернення для студентів коледжу і часто говорить у церквах та університетах про свій досвід. Вона викладала та служила в Женевському коледжі. Зараз вона живе в Даремі, Північна Кароліна, разом зі своїм чоловіком Кентом Баттерфілдом та їхніми дітьми та вірить у Боже втручання у своє життя.

5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною пастора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *