9 речей, які ніколи не можна допускати у шлюбі

Багато неодружених людей думають, що коли вони одружаться, то їхнє сімейне життя буде досконалим: вони ніколи не сваритимуться, у них кожен день буде секс, а чоловік регулярно мінятиме шкарпетки і прийматиме душ:). Але, на жаль, часто після весілля не все так гладко, як мріялося. Після медового місяця починається реальне життя, внаслідок чого молодята починають усвідомлювати, що чоловік, виявляється, ніякий і не ангел, а звичайна людина.

Ось тут і починаються сміття, докори та скандали, які ведуть до руйнування взаємин. Але проходячи труднощі, подружжя має пам’ятати, що є речі, які є особливо згубними для шлюбу і які ніколи не можна робити.

Про ці «ніколи», я й хочу сьогодні поговорити.

1). Ніколи не лягайте спати, не вирішивши до кінця конфлікту

Якщо ви візьмете це за правило, вам буде легше жити. Адже лягаючи спати, не змирившись, ви затягуєте конфлікт.

Я чув, що деякі пари можуть не розмовляти тижнями. Коли в мене з дружиною відбувається суперечка чи конфлікт, я завжди намагаюся вирішити її ввечері, щоб не засипати сердим. По-перше, я встаю рано-вранці для молитви і мені потрібно мати чисту совість, а по-друге, якщо я не помирюся з дружиною увечері, то весь наступний мій день буде зіпсований.

2). Ніколи не використовуйте вірші з Біблії під час сварки.

Часто чоловіки під час сварки кричать своїй дружині: «У Біблії написано, що я голова, тому ти мусиш мені підкорятися!» А дружина огризається: «Якби ти любив мене, як Христос церква, то не поводився б так!»

Вірші в Біблії нам дано не для того, щоб ми у гніві їх цитували для власної вигоди.

3). Ніколи не затягуйте конфлікт

Навчіться швидко прощати. Ключове слово тут швидко. Зрозуміло, що у всіх сім’ях відбуваються конфлікти. А якщо ви одружилися нещодавно і у вас ще немає конфліктів, продовжуйте жити. Фортеця вашого шлюбу залежить не від того, чи будуть у вас конфлікти, а від того, як ви навчитеся їх швидко вирішувати. Те, що ви приховуватимете або заперечуватимете образу, ні до чого доброго не приведе.

4). Ніколи не порівнюйте свого чоловіка з іншими.

Цим грішить майже кожна сімейна пара. Сьогодні можна почути і таке:

-Ось бачиш, який чоловік у Свєтки, не те, що ти. Машину нещодавно дружині подарував!

-Так вона ж на литовських бляхах! 🙂

-Та хоч на польських, ти мені взагалі ніколи нічого не даруєш!

5). Ніколи під час суперечок не згадуйте минулі помилки

Скільки разів подружжя посперечається через якусь дрібницю, як раптом, на додаток до всього, один з них згадає і дорікне іншого минулими гріхами. І тут понеслося… А в кінці суперечки, як це зазвичай буває, подружжя вже й не пам’ятає, через що вона почалася.

Як у старому анекдоті: дружині вже самій набридло кричати на чоловіка, але тут він попросив її заспокоїтися:).

6). Ніколи не ставте когось або щось вище за свого чоловіка

Ваш чоловік повинен завжди бути пріоритетом номер один для вас. Якщо вибір стоїть між чоловіком і друзями, роботою, служінням, то потрібно однозначно вибрати чоловіка, і нехай весь світ зачекає. Наприклад: якщо ви хочете організувати вечірку та запросити туди друзів, а дружині ця ідея не подобається, зробіть вибір на користь чоловіка!

Якщо ви постійно ставите служіння вище за ваші стосунки, то подумайте над цим: якщо ваш шлюб розвалиться, кому потрібно буде ваше служіння? Знаєте скільки сьогодні у світі розлучень серед служителів?

7). Ніколи не виносите сміття з хати.

Не переказуйте своїй мамі кожну сварку, яка була у вас із чоловіком. Ви помирилися і забули, а вона пам’ятатиме і скоса дивитися на вашого чоловіка. Якби ви знали, скільки сімейних пар було розведено за допомогою тещі:).

8). Ніколи не сваріться при людях.

Є сімейні пари, котрі самі того не помічаючи, звикли з’ясовувати свої стосунки у присутності інших людей. Коли потрапляєш у таку ситуацію, то не знаєш, куди подітися:).

Моя суто суб’єктивна думка: всі сімейні конфлікти треба вирішувати за зачиненими дверима, щоби ніхто не чув. А на людях, будь ласка, натягніть американську посмішку і вдавайте, що все нормально. (Ні, це лицемірство, це елементарне виховання і культура:).

9). І останнє, найголовніше: ніколи не дозволяйте сваркам та образам утримувати вас від інтимної близькості.

Образи, непрощення і конфлікти, що затягнулися, заважають сімейним парам мати стабільні сексуальні відносини, які так важливі для здорового шлюбу. Тому що швидше ви навчитеся вирішувати конфлікти, то це ж краще для вас. А також я вважаю, що кожна сварка має закінчитись інтимним примиренням:).

Роман Савочка

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *