3 вагомі причини християнину не займатися астрологією

Чи доводилося вам чути про те, що від вашого знаку зодіаку залежить доля? Про це сьогодні кричить стрічка в фейсбук, гороскопи в ранкових передачах, глибокодумні погляди друзів, коли вони питають хто ви за зірками. Але, здавалося б, невинне захоплення, яке деякі навіть поєднують з вірою в Бога, не так безневинно. І ось чому:

  1. Це приносить прокляття

Старий Заповіт містить безліч свідоцтв поклоніння світилам та визначення за ними долі. Ці дві дії прирівнюються, адже і сьогодні якщо ми віримо, що зірки можуть більше впливати на людину, ніж Бог, ми автоматично ставимо їх вище.

Ізраїльське царство впало через те, що народ залучився в язичництво, і, зокрема, в астрологічне поклоніння світилам. В результаті Бог відвернувся від них, що принесло прокляття.

“І полишили вони всі заповіді Господа, Бога свого, і зробили собі литого боввана, двох телят, і зробили Астарту, і вклонялися всьому небесному … І відвернувся Господь від усього Ізраїлевого насіння, і упокорив їх, і віддав в руку грабіжників, аж поки не кинув їх від лиця Свого “(4 Цар. (17: 16,20).

  1. Бог проти

Глашатаї Божої волі – старозавітні пророки одностайно засуджували поклоніння світилам. Єремія відкидав служіння “богині неба” – Місяцю (Єр., 7:18, 44: 17-25). Він пророкував про Божий суд, який здійсниться над Ізраїлем через його астрологічного ідолопоклонство (Єр 19:13).

Порочність такого служіння полягала не тільки в ідолопоклонстві, але і в прагненні передбачити майбутнє. Єремія попереджає:

«Так говорить Господь: Не навчайтесь доріг цих народів, і небесних ознак не лякайтесь, бо тільки погани лякаються. Бо устави народів – порожнеча »(Єр. 10: 2-3).

  1. Це гріх

Астрологія – це не просто вчення про вплив на нас далеких зірок, астрологія – різновид окультизму з усіма його наслідками.

У давнину волхв або маг поєднував у своїй особі обов’язки чаклуна, астролога, ворожбита, тлумача снів – в загальному, був повноцінним окультистом. Духовна основа окультизму зводиться до двох основних положень – поклоніння творінню замість Творця і саме обожнювання людини.

Вони замінили Божу правду на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Рим 1:25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *