20 дивовижних біблійних віршів про Божу силу

Роздуми про силу Божу можуть принести користь усім вірянам. Коли ми розмірковуємо про те, що Бог Всемогутній, ми переконуємося, що все під Його контролем і ми можемо відпустити ситуацію. Бог – творець і благодійник усього створеного, нічого не відбувається без Його дозволу.

Ось 20 віршів, які скерують ваш погляд до сили Всевишнього. Нехай ці біблійні вірші підбадьорять вас, зміцнять віру і стануть основою для вашої молитви сьогодні.

20 біблійних віршів про володарювання Бога

1. «Бо хто є Богом, крім Господа? І хто є Скелею, крім нашого Бога? Мій Бог – міцна фортеця; Він учинив бездоганною мою дорогу» (2 Самуїла 22:32-33)

2. «Йосафат піднявся посеред громади Юди в Єрусалимі, у домі Господа, напроти нового двору, і сказав: Господи, Боже наших батьків! Хіба не Ти є Богом на небесах? Адже Ти владарюєш над усіма царствами народів, Твоя рука міцна й потужна, так що немає такого, хто міг би Тобі протистояти!» (2 Хронік 20:5-6)

3. «Він над нічим простягає північний вітер, вішає землю на нічому. Він зв’язує воду у Своїх хмарах, і хмара не проривається під Ним. Він підтримує поверхню престолу, простягає над ним Свою хмару. Він наказом оточив поверхню води до закінчення світла з темрявою. Небесні стовпи простягнулися і здивувалися від Його погрози. Він силою втихомирив море, а розумом уразив морське чудовисько. Небесні засуви Його бояться, а повелінням Він убив змія-бунтівника. Ось це частина Його дороги, і почуємо Його в краплинах мови. Хто ж почув силу Його грому, коли він залунає?» (Йова 26:7-14)

4. «Аж до старості й похилого віку не покинь мене, Боже, доки не розповім про Твою могутню силу кожному поколінню, що прийде, — про Твою силу і праведність Твою» (Псалми 71:18)

5. «Кожна людина нехай кориться вищій владі, бо немає влади, яка не була б від Бога, а чинні [влади] встановлені Богом» (Римлян 13:1)

6. «Він перераховує безмежну кількість зірок і всіх їх називає по імені. Великий Господь наш, і велика міць Його, і мудрості Його немає меж» (Псалми 147:4-5)

7. «Господь же створив землю силою Своєю, утвердив усесвіт Своєю мудрістю, і Своїм розумом розпростер небеса. Щойно зазвучить Його голос, – у небі починають шуміти води, з країв землі підіймаються хмари, блискавки звіщають про дощ, а з Його сховищ виривається вітер» (Єремії 10:12-13)

8. «У відповідь Ісус сказав їм: Помиляєтеся, не знаючи ані Писання, ані сили Божої» (Матвія 22:29)

9. «Однак чутка про Нього розійшлася далеко, і сходилося багато людей, щоби послухати й оздоровитися [в Нього] від своїх недуг» (Луки 5:15)

10. «Тож Його невидиме – Його вічна сила і Божественність – від створення світу через творіння стає зрозумілим. Так що немає їм виправдання» (Римлян 1:20)

11. «У відповідь ангел сказав їй: Дух Святий зійде на тебе, і сила Всевишнього тебе огорне; тому й Святе, Яке народиться, назветься Сином Божим» (Луки 1:35)

12. «Він, будучи сяйвом слави та образом Його сутності, утримуючи все словом Своєї сили, здійснивши [Собою] очищення [наших] гріхів, сів праворуч Величності на висотах» (Євреїв 1:3)

13. «Поховані з Ним через хрещення, ви воскресли разом з Ним через віру в силу Бога, Який воскресив Його з мертвих» (Колосян 2:12)

14. «Тому що слово про хрест є безумством для тих, хто гине, а для нас, які спасаємося, це – Божа сила» (1 Коринтян 1:18)

15. «Бог же надії нехай наповнить вас усякою радістю і миром у вірі, щоб ви силою Святого Духа збагатилися надією» (Римлян 15:13)

16. «Адже Царство Боже не в слові, а в силі» (1 Коринтян 4:20)

17. «Слава Богу, Який може Своєю силою, яка діє в нас, зробити незрівнянно більше, ніж те, про що ми можемо молитися й мріяти» (Ефесян 3:20)

18. «Адже Бог не дав нам духа страху, але духа сили, любові й розсудливості» (2 Тимофія 1:7)

19. «Його божественна сила дала нам усе для життя й побожності через пізнання Того, Хто покликав нас Своєю славою й доброчесністю» (2 Петра 1:3)

20. «Дякуємо Тобі, Господи Боже, Вседержителю, що є, і був, бо Ти прийняв Свою велику силу і зацарював» (Об’явлення 11:17)

«Господи, мені потрібна твоя надприродна сила, щоб вистояти і не здатися. Коли я втомлений і слабкий, Ти сильний, Боже, і Ти моє єдине джерело допомоги. Я не можу воювати без Тебе. Навчи мене молитися і довіряти Тобі, щоб зруйнувати ті твердині, які тримають мене безпорадним. Зміцни мою віру, Господи. Зроби мене хоробрим, щоб я міг вистояти і боротися у духовних битвах в своєму житті та в нашому світі».

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *