Жіноча доля: християнки розкривають секрети щастя

Жінка — унікальне творіння Боже. І хоча часто чуємо, що жіноча доля складна, проте у всіх вона своя. А от що спільного нам вдалося прослідкувати у долі кожної з них — читайте в опитуванні жінок Думанецької церкви. Адже питання “Чи складна жіноча доля?” прозвучало до всіх однаково, а от відповіді виявилися абсолютно різними і часом доволі неочікуваними. 

0_7a44f_63e641cd_XL

Поліна Миколаївна Киба: “Ми, жінки, протягом усього свого життя постійно хвилюємося за своїх дітей, онуків, чоловіків. Звісно, ми прагнемо чогось кращого тут, на землі, проте не завжди отримуємо бажане, і часто це засмучує. Але потрібно у всьому покладатися на Господа, адже тільки в Ньому жіноча доля стає щасливою.”

Рисунок4Маша Гнатівна Шльончак: “Доля жінки не складна, якщо ти християнка, але надзвичайно відповідальна. Ми відповідаємо за наші родини, за атмосферу тут, за сімейний затишок і взаємну любов. Адже саме жінка повинна вміти все це налагодити. До того ж, фізичне навантаження, яке бере на себе жінка, часто занадто велике. Ми занурюємося у господарство, буденні клопоти і тоді дуже важко залишатися справжньою християнкою. Проте, Господь робить нашу жіночу долю радісною. Для мене радість — це мої діти і онуки. Ті неприємності, які є труднощами — одночасно і щастя, і радість. Це і є доля жінки.”

Рисунок5

Галина Павлівна Кононенко: “ Жіноча доля нелегка і дуже відповідальна. Я дружина, я повинна відповідати, як дружина, за свого чоловіка, щоб догодити йому, щоб виконувати Слово Боже. Також, я мама, і я повинна турбуватися про дітей, хоч вони вже і дорослі. Разом з дітьми “дорослішають” і проблеми. У такі моменти їм потрібна турботлива любляча мама, яка завжди бачить всі потреби і покриває все своєю жертовною любов’ю. Християнка відрізняється від світської жінки саме цим – жертовністю. Проте, у нашій жіночій долі є багато плюсів і щасливих моментів. Щастя — це якщо ти мама, дружина і бабуся, і якщо твої діти щасливі з Христом. Це радість, якщо діти турбуються один про одного, щастя бачити дітей дружними і у любові, знаючи, що ти виховала їх так з Божою допомогою. Одне і те ж саме є і труднощами, і щастям, але без труднощів немає щастя. Тож, доля християнки легша, ніж невіруючої жінки, бо у мами-християнки немає нещасних дітей, вони завжди з Богом і під материнськими молитвами.”

Рисунок6

Віра Василівна Єрмішина: “Жіноча доля важка, а особливо, коли немає здоров’я. Зазвичай, жінки беруть на себе багато тягарів, такий вже менталітет в українців. Легко, коли віруюча сім’я, а в мене чоловік невіруючий і тому важко. Чоловік вважає, що він чоловік і все. Діти й онуки – ще одна відповідальна справа. У складні моменти мені завжди допомагає Господь, спілкування з Ним, молитва. Я прошу у Господа підтримки – і допомога завжди приходить. Люди дивуються, як я з усім можу впоратися, адже в моєму стані це дуже важко, але з Богом все просто”

Рисунок7

Катя Іванівна Пазенко “Доля жінки дуже важка, але я вдячна Богові, що Він привів мене до Себе не в 60 років, а набагато раніше, тому мені легше справлятися з труднощами. Я вдячна, також, своїй мамі, яка привела мене до Бога. Звісно, важко жити з невіруючим чоловіком. Можу сказати, що дуже багато роботи я брала на себе, адже він допомагати не хотів. І згодом призвичаїлася, тепер можу і чоловічу і жіночу роботу робити.  Звісно, це не дуже добре, але я все можу в Господі, Який підкріпляє мене. Я відчувала мало радості в молодості, але сьогодні я щаслива. Я прошу у Бога радості і я її одержую на кожному кроці. Я маю задоволення з того, що можу свідчити про Бога. ”

Рисунок8Тетяна Миколаївна Юсупова: “Складність жіночої долі в тому, що ми, зазвичай, дуже багато хвилюємося. Але я намагаюся вчасно зупинитися, щоб покладатися на Господа. Щастя і радість — це коли у тебе велика і щаслива родина. Щастя – коли всі ми разом, коли діти виховуються у любові і єдності. Щастя – робити добро людям і прославляти Господа!”

Рисунок10Ганна Іванівна Литвиненко: “ Жіноча доля складна, як не крути. І мені довелося пережити багато випробувань. Важко було коли чоловік хворів, доводилося багато молитися, плакати, терпіти. Проте, дарує Господь і радість Своїм дітям. Радість — в материнстві, в тому що ти бабуся, в тому що твої діти й онуки в церкві, з Богом. Радісно молитися за них. Потрібно вміти вчасно поговорити з дітьми, наставити їх і безперестанку молитися. Про свої труднощі я дітям не розповідаю, але поради з радістю даю. Найбільше в житті мені допомагає молитва. Я молюся постійно, під час роботи, вранці, ввечері. У мене постійне спілкування з Господом. Іноді допомагають сльози. Поплачеш, помолишся — і стає краще. Найважливіше, щоб жінка була слухняна Господу. Він завжди підкаже вирішення проблеми, я знаю це з власного досвіду. ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *