Зеленський висловив підтримку ідеї збільшення кількості військових капеланів

Президент України Володимир Зеленський, під час  зустрічі з лідерами християнських конфесій, висловив підтримку ідеї збільшення кількості військових капеланів та наголосив на важливості міжнародної співпраці церков заради підтримки України.
Джерело: interfax.com.ua

У вівторок, президент Володимир Зеленський мав зустріч із представниками різних християнських деномінацій, включаючи протестантські та Римо-Католицьку церкви, де він акцентував на важливості релігійного розмаїття та взаємоповаги в українському суспільстві.

“Наша держава відзначає та цінує розмаїття у нашому суспільстві, виявляючи повагу до кожної спільноти,” – поділився він своїми думками.

Зеленський висловив вдячність за духовне служіння та зусилля, направлені на зміцнення миру та добробуту в Україні, особливо під час святкування Великодня.

“Цінуємо, що в усій нашій країні звучать молитви за справедливий мир для всіх наших людей, кожен може отримати необхідну підтримку. Й особливо цінуємо те, що християнські церкви допомагають нести у світ правду про російське зло та цю війну”, – написав він у телеграм-каналі.”

Президент також зазначив критичну роль військових капеланів у забезпеченні моральної та духовної підтримки українським військовослужбовцям на передовій

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *