Як провести малу групу онлайн. Три простих варіанти

У зв’язку з епідемією, українцям рекомендують залишатися вдома. Тому багато церков змушені були перейти на  онлайн служіння. Зазвичай — це записана проповідь від пастора, що транслюється у соціальних мережах. Та не менш актуальним є проведення малих груп онлайн. Ми пропонуємо три безкоштовні простих варіанти за допомогою яких ви зможете провести віддалену малу групу.  

 

                   Груповий відеодзвінок через Skype 

 

Максимальна кількість учасників: 50

Тривалість: до 4 год на день

Інтерфейс: є українські та російські варіанти 

 

Для того, аби провести малу групу в Skype:

 

  • Завантажте програму

 

Для комп’ютера можна закачати Skype тут. На смартфоні перейдіть за цим посилання.  На мобільному телефоні фірми Apple перейдіть сюди. 

 

  •  Зареєструйтеся у Фейсбук

 

Для цього вам потрібно буде натиснути кнопку “Зареєструватися” та заповнити всі пусті поля. Якщо вам потрібна більш детальна інструкція, ви можете подивитися тут.  

 

  • Створіть груповий дзвінок 

 

Під вашим ніком, над вікном пошуку знайдіть кнопку із зображенням плюса. У вікні, що з’явиться, в списку контактів клацніть на всіх, кого хочете додати в розмову. Натисніть на «Додати». Дзвонити в таку групу теж можна як звичайній людині. Для відеозв’язку учасники конференції мають увімкнути веб-камери вже після початку, до того це буде голосова розмова. 

 

 

                 Відеоконференція в Zoom

 

При безкоштовній версії 

Кількість учасників – до 100 осіб 

Тривалість: до 40 хв

Інтерфейс – англомовний

 

Щоб провести малу групу  через Zoom:

 

  • Завантажте програму 

 

Завантажити можна за цим посиланням, або зареєструйтеся он-лайн. Для iOS перейдіть на сайт Apple App Store і знайдіть zoom.  Для Android відвідайте сайт Google Play і виконайте пошук zoom.

 

  •  Увійдіть у систему 

 

Щоб увійти у систему, перейдіть на сайт https://zoom.us і натисніть «Sign in». Після цього ви зможете увійти у систему з використанням облікового запису Google, Facebook або вже наявного у вас облікового запису Zoom.

 

  • Створіть конференцію. Для цього

 

Натисніть «Schedule a New Meeting» . Заповніть пусті поля. Вони англійською, якщо вам потрібна підказка, подивіться тут, на сторінці 6.  Встановіть прапорець навпроти налаштувань зустрічі та натисніть на системну кнопку “Save” 

 

  • Запустіть конференцію

 

Натисніть на кнопку “Start Meeting” . Щоб завершити зустріч натисніть на напис «End Meeting» у системному вікні та оберіть спосіб завершення зустрічі (тільки для вас, чи для всіх учасників)

 

             Відеоконференція в Facebook Messenger

 

Кількість учасників – до 50 осіб 

Тривалість: немає обмежень

Інтерфейс:  є український та російський варіанти

 

  • Завантажте програму

 

На комп’ютері можна користуватися онлайн. Просто зайдіть на офіційну сторінку. На смартфоні перейдіть за цим посилання .  На мобільному телефоні Apple перейдіть сюди. 

 

  • Зареєструйтеся в програмі

 

Для цього вам потрібно буде натиснути кнопку “Зареєструватися” та заповнити всі пусті поля. Підказка з фото є тут.

  • Створіть груповий дзвінок 

 

Щоб почати відеочат на Facebook: натисніть у верхньому правому куті екрану. Відкрийте листування з людиною або людьми, з якими у відео чаті. Натисніть у верхньому правому куті вікна Чата.

 

Щоб провести відеоконференцію в будь -якій програмі, потрібна відвідна техніка: смартфони, телефони Apple, або ж комп’ютер на якому є динаміки та відеокамера. 

Давайте бути вдячними Богу, що навіть в таких обставинах ми можемо залишатися на зв’язку, та підтримувати один одного. Гарних вам малих груп!

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: