Як християнину побороти страх

Страх є одним з найбільших ворогів християнського життя. Він може завадити нам робити правильні рішення та виконувати Божу волю. Проте, Біблія навчає нас, що ми можемо побороти страх і жити у відриві від нього. У цьому вам допоможуть:

1. Молитва

Перш за все, ми повинні звернутися до Бога з нашим страхом.“Не бійся, бо Я з тобою, не лякайся, бо Я твій Бог; Я потужу рукою Своєю та допомагатиму тобі” (Ісая 41:10). Бог завжди поруч з нами і може допомогти нам побороти наш страх. Ми повинні молитися та вірити, що Він допоможе нам у наших потребах.

2. Слово Боже

Друге, що може допомогти нам побороти страх – це опора на Слово Боже.”Бо не дав мені Бог духа боязку, але сили, любові та розуму” (2 Тимофія 1:7). Коли ми читаємо Біблію та розуміємо, що Бог має плани для нашого життя та завжди поруч з нами, то наш страх може зменшитися.

3. Спілкування

Третє,  – це спілкування з іншими християнами. “Двоє краще, ніж один, бо вони мають кращу винагороду за свою працю” (Екклезіяст 4:9). Коли ми спілкуємось з іншими християнами, ми можемо дізнатися, як вони побороли свій страх та отримати пораду.

Християнин повинен розуміти, що страх є засобом диявола, який намагається завадити нам жити за Божими заповідями. Але ми можемо побороти страх, якщо будемо спиратись на Бога, Його Слово та спілкування з іншими християнами. “Бо не дух боязні, але сила, і любов, і розум” (2 Тимофія 1:7).

Отже, страх може заважати нам жити повноцінним християнським життям, але ми можемо побороти його, звертаючись до Бога, спираючись на Слово Боже та спілкуючись з іншими християнами. Нехай Бог допоможе нам у цьому процесі та дозволить нам жити життя, яке Він запланував для нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *