Як через бджіл Бог врятував від подвійного вибуху на Київщині

З кожним днем ми зустрічаємо дедалі більше свідчень, як Бог оберігає через маленькі та великі чуда від війни. Ми знаємо, що за кожною такою подією стоять чиїсь молитви!
Після деокупації на Київщині сталася ще одна історія, яка показала, що завдяки чиїйсь молитві Господь використав найменших комашок, аби вберегти чиєсь життя. Якби не крилаті бджілки, які не дали гранатам вибухнути, то могли б загинути люди.

Так на Київщині поблизу селища Бабинці російські загарбники замінували вулик, коли тікали з області. Вони залишили всередині дві гранати, у кожну з яких замість чеки вставили шпильку. За їхнім задумом, гранати повинні були вибухнути, як тільки хтось відчинив би кришку вулика, адже вона була з’єднана з гранатами капроновою ниткою.

Проте усі плани окупантів зруйнували бджоли, які стали справжніми саперами. За пів року, поки вуликом ніхто не користувався, комахи залили детонатори та чеку медом, і тому під час відкриття кришки шпильки не вискочили.

Цю пастку знешкодили сапери ДФТГ Бучанщини у лісі біля селища Бабинці.

“Як бачите, навіть зараз ще знаходяться такі пастки. Тому, якщо ви помітили небезпечний об‘єкт, волосінь, дріт або речі, яких раніше в будинку чи навколо не було, одразу викликайте правоохоронців”, – наголошується у повідомленні.

Закликаємо всіх посиленно молитися за охорону наших близьких та оточуючих від небезпеки та обстрілів, аби ворожі снаряди, бомби та вибухівка НЕ вибухали та НЕ завдавали шкоди.

Нагадаємо, що нещодавно в Дніпрі сталося чудо про яке написав мер міста Борис Філатов, коли біля автобуса за 5 метрів вибухнула ракета, але Бог зробив диво. Докладніше про це читайте тут.

Як через бджіл Бог врятував від подвійного вибуху на Київщині Як через бджіл Бог врятував від подвійного вибуху на Київщині Як через бджіл Бог врятував від подвійного вибуху на Київщині Як через бджіл Бог врятував від подвійного вибуху на Київщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *