Християнки мами-героїні Черкас розповіли свою історію

Черкащанка Надія народила 12-ро дітей. Про таку родину вона й не мріяла. 

“Коли ми народили 5-х,  зрозуміли, що ми хочемо народити ще дітей. Якби мені хтось сказав раніше, що  я буду планувати дев’яту дитину, одинадцяту, дванадцяту, я би не повірила, але коли Бог дав таке бажання, то ми вирішили, якщо в нас є сили, якщо в нас є здоров’я, чому б ні. Проте ми не тільки за кількість, ми й за якість, якість виховання”, — каже  багатодітна мама Надія Толкачова.

Щоб виховувати особистостей, подружжя в першу чергу працює над собою. Надя уникає сварок з чоловіком, а дітей навчилася організовувати без зайвих криків. У сімї Толкачових чіткий уклад життя.

 “Це вже він розуміє хто тато, хто мама, хто старші брати і сестри, і вчимо, щоб старші поважали і любили менших, а менші поважали і слухали старших, і коли все це передається від одного до іншого, то і нам легше, і це формує одну цілісну команду”, — зазначає багатодітний тато Дмитро Толкачов.

Християнки мами-героїні Черкас розповіли свою історію

Ще одна мама- героїня Євгенії Гордійчук виростила семеро дітей. Тепер у них велика родина, у дітей свої сім’ї, і вже народилося 11 онуків. Каже, щоб виховати та забезпечити малечу, доводилося знаходити час на все. 

Християнки мами-героїні Черкас розповіли свою історію

“Я вступила, у мене народилася п’ята дитина, і буквально їй був місяць, коли я пішла на сесію, відвозила до сестри у якій теж народилася дитина в цей час. І ніхто навіть тоді не здогадувався, що у мене немовля”, — говорить багатодітна мама, голова міського об’єднання багатодітних сімей Євгенія Гордійчук. 

 Родина продовжує спілкуватися та збиратися разом.

Християнки мами-героїні Черкас розповіли свою історію

А мама Євгенія зараз ще й допомагає схожим сім’ям. Уже майже тридцять років вона очолює організацію, яка підтримує багатодітні родини. Каже, що зараз їм живеться складніше.

“Люди не працювали, а кожен день потрібно щось давати поїсти. Тобто цей час треба пережити, і не озлобитися, а все-таки в хорошому стані бути сім’ям. Це дуже важливо”, каже Євгенія. 

В Черкасах є ще багато мам-героїнь, вони захоплюють, та дають чудовий приклад для наслідування і достойні того, щоб про них писали. 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: