Для дитячих служителів проведуть онлайн-навчання за програмою клубу «Авана»

Вже зовсім скоро в Україні починається онлайн-навчання вчителів недільної школи, дитячих служителів за програмою християнського клубу «Авана» «Жива біблійна історія» (ЖБІ)

23 січня з 10:00 до 11:00 буде проходити вступна лекція з детальним поясненням про саму програму та деталі онлайн-навчання.

Про це повідомляє svitogliad.com з посиланням на пресслужбу ВСЦ ЄХБ.

Основні дні навчання за програмою клубу: 25, 27, 29 січня та 1 лютого. Час — з 18:00 до 21:00. Навчання буде проходити у програмі Zoom.

«Усіх охочих запрошуємо пройти навчання. Якщо ви знаєте тих, хто потенційно зацікавився би програмою, запросіть їх, будь ласка», — закликають організатори навчання.

За детальнішою інформацією необхідно звертатися до Валентини Толкачової. Тел. +38 (093) 146-87-16 (Viber, Telegram).

«Авана» — це християнський міжнародний дитячий клуб, розрахований на дітей віком від 3 до 14 років. Назва «Авана» («Awana») утворилася шляхом з’єднання перших букв слів вірша з 2 Послання до Тимофія 2:15 в англійському тексті «Approved Workmen Are Not Ashamed».

«Ста­райся представити себе Боговi достойним, працiвником бездоганним, який вiрно подає слово iстини».

«Авана» складається з трьох частин. Заняття в клубах триває дві години і воно містить цікаві види діяльності і пізнавальної активності, такі як: ігри, робота з підручником і зібрання для вивчення Біблії.

джерело: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: