Християнин-силач започаткував благодійні тренування

Володимир Мойсей з Бердянська став відомим на всю країну 11 жовтня. У цей день він встановив рекорд України, піднявши однією рукою штангу з дисками масою 260 кілограмів.

Володимир не лише рекордсмен і чемпіон України з армспорту. Нещодавно він започаткував благодійні тренування, також допомагає знаходити роботу для випускників інтернатів, особисто включається в пошук спонсорів і грошей на операції хворим дітям. Про це пише спортивна платформа PlusOne.

Володимир Мойсей – чоловік і батько, щирий християнин, психолог і експерт із захисту прав дітей, декілька років працює регіональним менеджером в Бердянську від організацій CBN Emmanuil та Orphans Promise.

Його команда організовує фестивалі для сімей, допомагає переселенцям, роздає рюкзаки й канцелярське приладдя дітям із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В місцевих школах Володимир проводить бесіди з підлітками стосовно їхньої особистості та про усвідомлення унікальності, належності до інших людей й вибору професійного шляху.

Ці теми йому дуже близькі, адже він залишився сам в 14 років. Батько створив іншу сім’ю, а мати займалася двома братами Володі.

Про це він пригадує так: «Я жив з ними в одному будинку, але окремо. У мене була своя кімната, і я був повністю наданий сам собі. Я намагався готувати, прати, вчитися. Мене не любили. «Мій третій син помер», – сказала якось мати.»

Вражає, що все це робить людина, яка два роки тому втратила руку в аварії та дивом лишилася жива.

Рекордсмен продовжує тренуватися, адже наступна мета – підняти вагу в 300 кг. Тепер своїм життям Володимир надихає і мотивує людей, що за різних обставин отримали інвалідність. На своєму прикладі показує, що неможливого немає. І продовжує далі допомагати іншим.

«Життя коротке, і потрібно встигнути творити добро», – Володимир Мойсей

джерело: cherkasu.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *