Топ 5 захоплюючих християнських фільмів в жанрі фантастики

Хороший фільм може не тільки підняти настрій і допомогти цікаво провести час, а й розповісти історію, яка будує і надихає. Християнські фільми в жанрі фантастики зустрічатися не так часто, але все ж вони є. Ми підібрали для вас найцікавіші і найзахоплюючі стрічки з фантастичним сюжетом і християнським змістом.

  1. Той, хто змінює час

У фільмі Річа Крістіано професор – фахівець з Біблії Расселл Карлайл пише якусь роботу, високо оцінену колегами. Вона називається «Змінючи часи». Карлайл стверджував, що моральні принципи, які заповів нам Ісус Христос, потрібно нести в маси не залежно від того чи приймають люди самого Ісуса чи ні. Його колега доктор Андерсон стверджує, що книга Карлайла може змінити хід історії. Він демонструє професору свою «машину часу» і пропонує махнути на сто років в майбутнє, щоб своїми очима побачити наслідки власних писань.

  1. Що, якщо

Бен Уолкер успішний бізнесмен, у якого все складається: хороша робота, великі гроші, новий контракти, дорога машина, красива дівчина, на якій він бажає одружитися. І він зовсім забув, що 15 років тому їдучи зі свого містечка на короткий час, він залишив кохану дівчину і мрії про служіння Богу. І ось на піку свого успіху, раптом Бог переносить його в іншу реальність і показує йому, а що було б якби він не поїхав …

3. Апокаліпсіс: Останній день

День, про який люди говорили століттями, нарешті настав. Метеоритні дощі, безліч землетрусів, що викликають виверження вулканів. Магма зжирає цілі міста, сотні торнадо проносяться по всій планеті і змітають все на своєму шляху. Океани виходять з берегів і затоплюють всі що залишається від суші. Ось вони останні години цивілізації.

Топ 5 захоплюючих християнських фільмів в жанрі фантастики

  1. Зниклий медальйон

Одного разу Деніел по дорозі на бейсбольний матч заїхав в будинок сімейного типу віддати деякі подарунки дітям. Там він побачив Біллі, який весь час мовчить, дівчинку Емму, яка думала, що вона народилася помилково і хлопчика Хукко, який вважав себе королем. І він вирішив їм розповісти казку про археолога Майкла Стоуна, який займався пошуками стародавнього медальйону. Але на жаль його пошуки не увінчалися успіхом і тоді йому вирішується допомогти його син Біллі, якому вдається розшукати медальйон. Головний герой зі своїм кращим другом Оллі, бажаючи пригод, раптом потрапив на двісті років тому в минуле.

  1. Знову я

Головний герой картини, пастор середніх років на ім’я Річ Чаплін (Девід Уайт), виявляється на життєвому роздоріжжі. Чоловік одружений на своїй коханій ще з часів юності Ейпріл, і ось тепер вона подала на розлучення. Чаплін засмучений не тільки сімейними проблемами, а й справами на роботі. Розради він шукає в церкві, просячи у Бога зробити його іншою людиною, все одно ким, але аби не їм самим. В той момент герой комедії «Я знову» ще не знає, що ці його необережні слова обернуться ураганною пригодою, де Річ отримає можливість поглянути на життя очима багатого бізнесмена, моделі і дитини …

 

 

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *