Християнин, що втратив ноги через п’яного водія, попросив суд списати всі борги обвинуваченого

Християнин, якому довелося пройти через ампутацію кінцівок з вини п’яного водія, в суді попросив списати всі борги людини, яка забрала його здоров’я.

«У мене є Спаситель, Який пробачив мені», — заявив чоловік і пробачив обвинуваченому.

Даррін Рей жив в Каліфорніі з дружиною і 3-річною дочкою, закінчив семінарію, служив дияконом в помісній церкві і займався християнським консультуванням. Все змінилося 20 серпня 2006 року. «Я встав того ранку, щоб піти до церкви, — згадує Рей. — Моя дочка сиділа на задньому сидінні автомобіля. Я їхав по дорозі зі швидкістю близько 30 км /год, коли мені назустріч вилетів п’яний чоловік на швидкості понад 90 км /год, він перетнув подвійну суцільну і допустив лобове зіткнення.

Передня частина машини звалилася на обидві ноги Рея, автомобільний акумулятор вибухнув, покривши його руки кислотою. Його ліве стегно було зламано в декількох місцях, і права щиколотка також була зламана. Дочка Рея відбулася легкими подряпинами. Після цього Рей провів місяць в лікарні, де переніс серію операцій. Лікарі повідомили йому, що його права нога і щиколотка в такому стані, що будуть потрібні довгі роки операцій.

«Вони сказали мені, що я потрапив до лікарні в тілі 30-річного чоловіка і вийду зі станом здоров’я 70-річного, — згадує Рей. — Навіть численні операції не гарантували, що мої ноги коли-небудь зможуть рухатися. Тому вони запропонували ампутацію.

Я не знав, що мені робити, а потім Джеррі Робертс, священник у лікарні, який підтримував мене і допомагав пройти через це, сказав: «Даррін, я знаю, що Бог покликав тебе. Як ти думаєш, чи є таке покликання — бути професійним пацієнтом на все життя? » І ця перспектива дійсно вразила мене. Він сказав: «Я не можу прийняти рішення за тебе, але думаю, що ти знаєш рішення, яке тобі потрібно прийняти. Рішення, яке дозволить тобі робити те, що Бог хоче, щоб ти робив». Так я вибрав ампутацію».

Після виписки з госпіталю Рей повернувся до семінарії — і все одно був сповнений гніву на людину, що зруйнувала його життя. «Це був вже четвертий раз, коли ця людина була за кермом під впливом алкоголю і таблеток», — сказав він. Але, читаючи Писання, Рей натрапив на Нагірну проповідь, де Ісус молився: «Прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим», а потім сказав: «Якщо ви вибачите іншим людям, коли вони грішать проти вас, ваш Небесний Отець простить вас».

«Мені не хотілося прощати цю людину, — зізнався Рей. — Але я знав, що це те, що Бог очікує від мене. І я молився: «Господи, я не хочу прощати. Допоможи мені зробити те, що Ти хочеш» ».

Деякий час по тому на судовому засіданні Рей постав перед суддею і попросив його пробачити суму боргу, яку ця людина повинна була його сім’ї.

«Суддя подивився на мене і запитав:» Чому ви хочете пробачити цій людині борг? » — сказав він. — І я подивився на цього суддю і сказав: «Тому що у мене є Спаситель, Який пробачив мене. Він заплатив мої борги, які я ніколи не зміг би погасити» ».

«Коли я простив цю людину, я відразу ж звільнився від гіркоти і гніву, — продовжив Рей. — Коли ви думаєте про те, скільки Христос простив вам, це допомагає вам прощати тих, хто образив вас. Тепер я ходжу в свободі і цілісності».

Рей поділився своєю потужною історією вибачення в новому фільмі «Білий стілець» від християнської організації «I Am Second».

Сьогодні Даррін Рей — пастор, служитель для літніх людей і людей з інвалідністю. Він каже, що постійно нагадує тим, хто бореться з фізичними проблемами, що навіть в складних обставинах у Бога є хороший план для них.

за матеріалами: inlight.news

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: