Пастор з Київщини виготовляє мобільні пічки для ЗСУ і постраждалих районів

Пастор-місіонер із села Велика Вільшанка, що на Київщині, Ігор Туровський поставив на потік виробництво металевих «пічок-ракет» (компактний різновид буржуйки), щоб передати для населення постраждалих районів та ЗСУ
«Стараємось робити хоч найменше, що в наших силах, щоб послужити для інших людей. Ідея виникла, коли одного дня з нами зв’язались знайомі з-за кордону, вони хотіли якось допомогти людям в Україні й для цього переслали певну суму коштів. Ми думали, як же їх витратити з максимальною користю. Зупинилися на виробленні пічок, бо наближається зима, люди хвилюються, що виникнуть проблеми з газом або електрикою. Є потреба зручно приготувати їжу й у воїнів на передовій, так само й у населення в місцях, де ведуться бої, на звільнених територіях. Прийшла думка зробити невеликі мобільні пічки, щоб вони були легкими, зручними і при цьому ефективними. Почали збирати інформацію в інтернеті. На ютубі побачили, як можна зробити так звану «пічку-ракету». Вони є різноманітними на вигляд і за функціоналом», — розповів пастор.

За його словами, вирішили самостійно виробляти такі пічки, адже закупити вже готові вироби було б дорого, і отримати їх могла б лише обмежена кількість людей.

«Якщо ж закупити на ці кошти необхідні матеріали та зварити пічки самостійно (Слава Богу, руки й голова у нас є), то це вийде у 2-3 рази дешевше. Відповідно, у 2-3 рази більшій кількості людей ми зможемо послужити. Порахували, закупили метал і почали роботу. Віримо, що наша праця принесе користь, а найголовніше, буде для слави Божої! За все Слава Господу! Йдемо разом до перемоги!», — впевнений пастор Ігор Туровський.

Пастор з Київщини виготовляє мобільні пічки для ЗСУ і постраждалих районів

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: