Християни у співпраці з ООН роздавали продуктові набори в Черкасах

 150 продуктових наборів сьогодні роздала перша баптиська церква в Черкасах. Допомогу отримали переселенці,  люди з інвалідністю, в складних життєвих обставинах, малозабезпечені та багатодітні родини.

Християни у співпраці з ООН  роздавали продуктові набори в Черкасах

Все необхідне для акції надала ООН та  всеукраїнське о’бєднання Євангельстьких християн-  баптистів.

«Життя у людей ускладняється війною, багато хто був змушений залишити свої міста і села, приїхати в Черкаси і сьогодні шукають роботу. А також є місцеві жителі, які не виїжджають, але завдяки тому, що все стало набагато дорожче, а покупна спроможність зменшилася, не можуть собі дозволити навіть їжу. Ми хочемо допомогти їм таким чином», – зазначив керівник проекту в Україні Валерій Бєляєв.  

Християни у співпраці з ООН  роздавали продуктові набори в Черкасах

Допомогу надавали кожному, хто завчасно  зареєструвався, родинам видавали по декілька пакетів.  Кожен набір продуктів- 20 кг вагою. Туди входить: борошно, макаронні вироби, м’ясні консерви олія та інше.

Перед роздачею Валерій Бєляєв звернувся до всіх з коротким словом:

«Ми звернувся до людей, щоб нагадати, що всяке добро походить від Бога – це прояв милосердя, коли люди допомагають один одному. А на останок ми разом помолилися  за перемогу України, настання миру та відбудову міст та сіл.”

Християни у співпраці з ООН  роздавали продуктові набори в Черкасах

Продовольча програма в Черкасах триватиме ще 3 місяці. Продуктові набори видають і в інших містах та селах області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *