Волошин закликав до співпраці з Радою Церков, аби попередити самогубства дітей в Черкасах

Ігор Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, на своїй сторінці в фейсбук звернувся з пропозиціями щодо того, як попередити дитячі самогубства в Черкасах. Причиною звернення, називає вже третє дитяче самогубство, що сталося за цей в місті.

«Мене, як небайдужої людини, як освітянина, як директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, дуже турбує така жахлива ситуація.

Я вважаю, що ми ВСІ (батьки, педагоги, чиновники, суспільство) недопрацьовуємо і безвідповідально ставимося до ситуації з дитячим самогубством у країні», – зазначає Ігор Волошин.

Чиновник запропонував 9 позицій того, як на його думку можна вирішити проблему.  Серед них: Запровадити та акцентувати увагу на курсах морально-духовного спрямування,  започаткувати співпрацю із Духовною радою Черкащини (мається на увазі Черкаська обласна Рада Християнських Церков) та пожвавити роботу міжфракційного об’єднання депутатів-християн у частині роботи над моральними, духовними, соціальними, освітніми та виховними проектами.

Серед інших пропозицій активізація програми тренінгів для вчителів та соцпрацівників, запровадження спеціальних уроків в школах та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *