В Черкасах християни на День Незалежності готують свято на центральному стадіоні

9 червня Черкаська Обласна Рада Християнських Церков провела зустріч на якій планувала проведення Дня Подяки на центральному стадіоні міста. Свято планують приурочити до Дня Незалежності України. Попередньо днем проведення свята розглядається 28 червня. Вхід – безкоштовний.

В планах в Обласної Ради Церков брати активну участь у роботі групи по підготовці до заходу. У неї мають увійти голова ОДА, представниками міської ради та представники Ради Церков.

В Черкасах християни на День Незалежності готують свято на центральному стадіоні

«Я вважаю, що такі заходи об’єднують нас навколо подяки Богу. Тому що ми маємо віддавати Йому хвали за все, і зокрема за ці тридцять років незалежності», каже один із організаторів свята, голова ГО Рух Реформації, координатор ГС “Всеукраїнський Собор” в Черкаській області Валерій Бєляєв.

Нагадаємо, що голова ОДА Олександр Скічко, на молитовному сніданку 28 травня підтримав ідею проведення масштабного християнського заходу на центральному стадіоні.

«Я пропоную зробити масовий молитовний сніданок до тридцятиріччя України. Мені здається це буде велика сила, і це буде гарний приклад єдності. У нас немає майданчику на 5 тисяч людей, проте у нас є стадіони. І я з свого боку допоможу знайти спонсорів, техніку на це все. Тому що мені здається, що це було б добре”, – зазначив Олександр Скічко.

Слідкуйте за новинами, ми будемо повідомляти більш детальну інформацію згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *