12 віршів з Біблії про гріх хтивості

У нашому сучасному суспільстві багато людей змішують любов і хіть як одне й те саме, однак це дві різні речі.
Любов – це рішення, яке ми повинні приймати щодня, а не порив почуттів.
Хіть — це не те саме, що любов, оскільки вона зосереджена суто на сексуальних почуттях.
Любов триває, тому що це активний вибір, але хіть не триває довго. Вона може швидко зникнути, тому що єдина проблема, пов’язана з хіттю, – це сексуальні контакти. Хіть змусить вас відчувати провину, але любов змусить вас відчути, що про вас піклуються, знають і люблять.
Ніхто ніколи не буде досконалим і не досягне безгрішності, перебуваючи на цій Землі, проте це все одно залишається метою, до якої ми прагнемо. Мета кожної людини, що повірила в Ісуса Христа, – з кожним днем ставати все більш схожою на Нього. Це означає відмовитися від колишнього способу життя, контрольованого гріхом, і привести свої думки та дії у відповідність до стандартів, які ми знаходимо у Святому Письмі. Хіть є протилежністю до цього ідеалу.
12 віршів з Біблії про гріх хтивості

Біблія багато говорить про хіть

1. Матвій 5:28 – «А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм».
2. 1 Івана 2:16 – «Бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу».
3. Римлянам 13:13 – «Як удень, поступаймо доброчесно, не в гульні та п’янстві, не в перелюбі та розпусті, не в сварні та заздрощах».
4. Римлянам 13:14 – «Але зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!».
5. 1 До солунян 4:3-4 – «Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі».
6. 1 Коринтян 6:18 – «Утікайте від розпусти. Усякий бо гріх, що його чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла».
7. Ефесянам 5:3 – «А розпуста та нечисть усяка й зажерливість нехай навіть не згадуються поміж вами, як личить святим».
8. 1 Тимофію 6:10 – «Бо корень усього лихого то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання».
9. 2 Тимофію 2:22
– «Стережися молодечих пожадливостей, тримайся правди, віри, любови, миру з тими, хто Господа кличе від чистого серця».
10. Ефесянам 5:4
– «І гидота, і марнословство або жарти, що непристойні вам, але краще дякування».
11. Вихід 20:14, 17 – «Не чини перелюбу! Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!».
12. Йова 31:9-12 – «Якщо моє серце зваблялось до жінки чужої, і причаювався я при дверях мойого товариша, то хай меле для іншого жінка моя, і над нею нехай нахиляються інші! Бо гидота оце, й це провина підсудна, бо огонь це, який буде жерти аж до Аваддону, і вирве з корінням увесь урожай мій!».
12 віршів з Біблії про гріх хтивості
Якщо хіть ще не охопила ваше серце й розум, підготуйтеся до боротьби з її спокусами за допомогою бездоганного життя. Якщо ж ви вже боретеся з нею, то настав час висповідати свій гріх перед Богом і просити Його втрутитися у ваше життя, щоб його відмітною ознакою стала святість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *