Вірші Біблії для тих, хто переживає життєву кризу чи депресію

Зараз для багатьох важкий час. Люди переживають страх, відсутність надії та розгубленість. Ніхто не знає, що чекати далі, та важко спрогнозувати, як діяти, щоб все було добре. Джерелом надії для християн завжди була і буде Біблія. Її обітниці, її слова можуть стати ліками для душі та підтримати в складну хвилину. Навіть у глибині «долини смертної тіні» Бог може допомогти. Далі ви знайдете актуальні місця писання, коли у вас:

Криза

«Через те вам кажу: Не журіться про життя своє — що будете їсти та що будете пити, ні про тіло своє, — у що зодягнетеся. Чи ж не більше від їжі життя, а від одягу тіло? Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, та проте ваш Небесний Отець їх годує. Чи ж ви не багатовартіші за них? Хто ж із вас, коли журиться, зможе додати до зросту свого бодай ліктя одного? І про одяг чого ви дбаєте? Погляньте на польові лілеї, як зростають вони — не працюють, ані не прядуть А Я кажу вам, що й сам Соломон у всій славі своїй не вдягався отак, як одна з них. І коли польву ту траву, що ось єсьогодні є, а завтра до печі вкидається, Бог так зодягає, — скількиж краще зодягне ВІн вас, маловірні! Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що зодягнемось? Бо ж усього того погани шукають; але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібному. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а це вам додасться. Отже, не журіться про завтрашній день, — бо завтра за себе само поклопочеться. Кожний день має досить своєї турботи.» (Євангелія від Матвія 6: 25-34)

б) «І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні.» (Євангелія від Матвія 10:28)

в) «Бо не дав нам Бог духа страху, але сили і любові, і здорового розуму.» (2 Послання до Тимофія 1:7)

г) » А Господь, Він Той, що піде перед тобою, не опустить тебе й не покине тебе, не бійся й не лякайся. » (Повторення Закону 31:8)

д) «Бо Я — Господь, Бог твій, що держить тебе за правицю й говорить до тебе: «Не бійся, Я — тобі допоможу». (Книга Ісаї 41:13)

е) «Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб вас свого часу підвищив. Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами.» (1 Послання Петра 5:6-7)

ж) «Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать.» (Послання до євреїв 4:16)

з) «Господь — моя скеля й твердиня моя, і Він мій Спаситель! Мій Бог — моя скеля; сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого, Він башта моя!» ( Книга Псалмів 18:3)

і) «Цей мене силою опрезав, і дорогу мою вчинив і дорогу мою вчинив непорочною, і дав мені щит спасіння Свого, а правиця Твоя підпирає мене, і чинить великим мене Твоя поміч. Ти чиниш широким мій крок підо мною, — і стопи мої не спіткнуться» (Книга Псалмів 17:33,36,37)

к) «Якщо я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох — вони заспокоюють мене» (Пс. 22: 4)

л) «Господь за мене — не боюся нікого, що зробить людина мені? Краще покладатись на Господа ніж надіятися на людину.» (Пс. 117: 6, 7,8)

Душевна травма

«Пильнуйте себе. Якщо ж згрішить проти тебе брат твій, докори йому, а коли він покається, прости йому, а коли сім раз на день згрішить проти тебе і сім раз звернувся до тебе, говорячи: Каюся, — прости йому» (Від Луки 17:3-4)

б) «При першому моєму відповіді нікого не було зі мною, але всі покинули мене. Та не зарахується їм! Господь став при мені та зміцнював мене, щоб через мене, та щоб усі погани почули і я визволився з пащі лев’ячої. І позбавить мене Господь від усякого злого справи і збереже для свого Небесного Царства. Йому слава на віки вічні. Амінь. » (2-е Тим. 4: 16-18)

в) «Не бійся, бо Я з тобою; Не турбуйся про те, бо Я Бог твій; Я зміцню тебе, і тобі поможу, і підтримаю тебе правицею правди Своєї.» (Іс. 41:10)

г) «А це пишемо вам, щоб радість ваша була повна. А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Ньому ніякої темряви. Якщо ми говоримо, що маємо спільність із Ним, а ходимо у темряві, то ми брешемо і не чинимо! коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один з одним і Кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха. коли ж кажемо, що не маємо гріха, обманюємо себе і істини немає в нас. Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити і очис тит нас від усякої неправди. » (1-е Івана 1: 4-9)

д) » Що ж скажем на це? Коли за нас Бог, то хто проти нас? Той же, Хто Сина Свого не пожалів, але видав Його за всіх нас, як же не дав би Він нам із Ним і всього? Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує. Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас. Хто нас розлучить від любови Христової? Чи недоля, чи утиск, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч? Як написано: За Тебе нас цілий день умертвляють, нас уважають за овець, приречених на заколення. Але в цьому всьому ми перемагаємо Тим, Хто нас полюбив. Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!» (Рим. 8: 31-39)

е) «Господь — моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись?» (Пс. 26: 1)

ж) » Господь моя сила та щит мій, на нього надіялось серце моє, й Він мені допоміг, і втішилося моє серце, і співом своїм я прославлю Його!» (Пс. 28:7)

Втрата

«Блаженні засмучені, бо вони будуть потішені» (Від Матвія. 5: 4)

б) «Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої. втішає нас у всякому горі нашому, щоб і ми утішали тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою Бог втішає нас самих!» (2-е Кор.1:3-4)

в) «І до старости вашої Я буду Той Самий, і до сивини вашої Я ж буду носити вас Я вчинив, і буду носити, підтримувати і охороняти вас» (Іс. 46: 4)

г) «спасіння праведних від Господа, Він їхня твердиня за час лихоліття» (Пс. 36: 9)

д) «І оце та відвага, маємо ми до Нього, Що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас. А коли ми знаємо, що Він слухає нас у всьому, чого тільки ми просимо, — знаємо і те, що отримуємо те, що просимо від нього» (1 Івана 5: 14-15)

е) «Ти покрова моя Ти мене стерегти від скорботи, обгорнеш мене радістю спасіння» (Пс. 31: 7)

Депресія

«У всьому нас тиснуть, та не потиснені ми; ми в важких обставинах, але не впадаємо в розпач. Переслідують нас, але ми не полишені; ми повалені, та не погублені. Ми завсіди носимо в тілі мертвість Ісусову, щоб з’явилося в нашому тілі й життя Ісусове. Бо завсіди нас, що живемо, віддають на смерть за Ісуса, щоб з’явилось Ісусове в нашому смертельному тілі. Тому то смерть діє в нас, а життя у вас. Та мавши того ж духа віри, за написаним: Вірував я, через те говорив, і ми віруємо, тому то й говоримо, знавши, що Той, Хто воскресив Господа Ісуса, воскресить з Ісусом і нас, і поставить із вами. Усе бо для вас, щоб благодать, розмножена через багатьох, збагатила подяку на Божу славу. Через те ми відваги не тратимо, бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній. Бо теперішнє легке наше горе достачає для нас у безмірнім багатстві славу вічної ваги, коли ми не дивимося на видиме, а на невидиме. Бо видиме дочасне, невидиме ж вічне!» (2-е Кор. 4: 8-18)

б) «Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене. Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами» (Від Матвія. 5: 11-12)

в) «Не бійся їх, бо Я з тобою, щоб тебе рятувати, говорить Господь» (Єр. 1:8)

г) «мої вороги повтікають назад, коли я кличу до Тебе, з цього я дізнаюся, що Бог за мене» (Пс. 55:10)

д) «І каже до них: Чого ви такі полохливі, маловіри? Тоді встав, заказав бурі й морю, і тиша велика настала» (Від Матвія. 8:26)

е) «І сказав:» Не бійся любий мужу Мир тобі; мужайся, будь сильний! » І коли Він говорив зі мною, я зміцнився й сказав: «Нехай же говорить пан мій; бо Ти зміцнив мене» (Дан. 10:19)

ж) «Це Я вам, щоб ви мали мир у Мені. У світі будете мати скорботу, але будьте відважні: Я переміг світ» (Від Івана 16: 3)

з) «Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа, через Якого ми вірою одержали доступ до тієї благодаті, що в ній стоїмо і хвалимося надією слави Божої. І не тільки нею, але й хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість, а терпеливість досвід, а досвід надію, а надія не осоромлює, бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам.» (До Рим. 5: 1-5)

і) «Тільки від Бога чекай душа моя, від Нього спасіння моє» (Пс. 61: 2)

За матеріалами: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: