Верховна Рада хоче винести на розгляд 7 небезпечних для віруючих законів

Верховна Рада України підготувала порядок денний нової сесії 2022 року, Постанова №6575 від 31.01.2022. Однак, якщо зазирнути до переліку законопроектів, за розгляд яких на цій сесії можуть голосувати народні депутати, то ми побачимо, що між важливих та потрібних законопроектів туди ввійшла рекордна кількість законів, які несуть небезпеку для моралі, сімей, церков. Серед них ми уже на пам’ять знаємо законопроекти 0931, 2693, 5488, 2684 та ряд нових небезпечних законів

На першому сесійному засіданні нової сесії 1 лютого депутати не підтримали даний порядок денний, однак треба розуміти, що невдовзі його знову буде поставлено на голосування.

Дуже сумним виглядає те, як послідовно з разу в раз ця кількість законів зростає, і повторно вноситься до порядку денного сесії, і ніхто не виступає з ініціативою проти цього, адже депутати можуть звертатися з проханням не включати до порядку денного сесії певних законів. Треба розуміти, що коли вони внесені до порядку денного сесії, це означає, що закладена юридична основа, аби їх могли поставити в будь-який час на голосування.

Саме тому нині надзвичайно важливо, аби зараз активізуватися всім просімейним силам та християнам, і активно писати і доносити інформацію депутатам і урядовцям, що не можна вносити в порядок денний сесії дані закони, і велика частина суспільства проти цього.

Дуже важливим є максимально поширити цю інформацію, аби якнайбільше віруючих долучилися до молитви за цю ситуацію та до поширення в соцмережах інформації про небезпеку цих законів. Особливо важливим є, аби на місцях, у областях активно поширювалася ця інформація, щоб місцеві депутати-мажоритарники Верховної Ради постійно чули від своїх виборців, що ті категорично проти голосування за ці закони, і не підтримають їх наступного разу, якщо вони зараз проголосують за такі закони.

Основні небезпечні закони, які  може проголосувати Верховна Рада 

Законопроект №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу

Цей законопроект є одним із найнебезпечніших для віруючих різних конфесій, тому що він вводить драконівські покарання для будь-якої критики, зауважень щодо ЛГБТ та обмежує свободу слова і віросповідання.

22 червня 2019 року віруючі вийшли з мирним протестом під стіни Верховної Ради, щоб захистити своє право на свободу слова та вираження поглядів.

Законопроект №5488 Щодо боротьби з проявами дискримінації

Законопроєкт №5488 вводить штрафи та до 8 років тюрми за критику чи негативне ставлення до ЛГБТ.

Законопроект 5488 є фактично майже клоном диктаторських законопроектів №3316 /2-3/, які завдяки активній протидії церков та християн були свого часу відкликані.

Якщо на питання, як ви ставитися до ЛГБТ, ви скажете: «Негативно», то за це буде штраф, а якщо скаже таке в проповіді в церкві або на сімейній ході, то це буде трактуватися як вчинення злочину групою осіб на ґрунті нетерпимості, і максимальне покаранням може бути до 5, а то й 8 років тюрми!

Рада Церков закликає відхилити законопроект №5488 щодо нетерпимості.

Проект Закону Про медіа №2693-2, 2693-д встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ    

Всеукраїнська Рада Церков виступала проти зазначеного закону Про медіа № 2693-2, 2693-д і закликала, аби її зауваження були враховані Робочою групою, до якої не було включено жодного представника релігійних організацій. Даний законопроект є небезпечним, тому що встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ.

Зокрема, ВРЦіРО непокоїть, що законопроєкт передбачає штрафні санкції “за поширення висловлювань, що є дискримінаційними щодо окремих осіб та груп”. У таких формулюваннях релігійні діячі вбачають ризики для конституційного права на свободу слова та вираження поглядів.

Законопроект 4598, що загрожує свободі слова та небезпечний для свободи віросповідання

Проект Закону №4598,1-2 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у суспільстві передбачає зміни до Адміністративного кодексу України та зрівняння сексизму з домашнім насильством. За вчинення вищезазначених дій депутати пропонують карати штрафом, виправними роботами чи адміністративним арештом до 7 діб. Арештовувати за сексизм буде поліція. Будь-який жарт чи допис в інтернеті, який трактуватиметься як сексизм, стане причиною притягнення до відповідальності як за хуліганство.

У контексті ідеологічного протистояння загрозливим для християн є формулювання, що сексизмом є «підтримка та посилення ґендерних стереотипів». Таким чином, будь-який спротив поширення гендерної ідеології може розцінюватися як сексизм і незаконна дія.

6326-1 щодо недопущення спрямування бюджетних коштів на реалізацію програм та заходів, які містять ознаки прямої чи непрямої дискримінації та нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп

Проєкт закону передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України задля визнання порушенням бюджетного законодавства передбачення видатків на фінансування програм та заходів, які мають ознаки прямої чи непрямої дискримінації, або нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп в залежності від сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності.

Це означає, що будь які просімейні чи духовно-просвітницькі проекти, а також підручники для навчання можуть позбавити державного фінансування за скаргою представників ЛГБТ.

6327-1 про внесення змін до Кодексу України для протидії проявам дискримінації

Даний законопроект є одним з аналогів законопроектів №0931 та 5488 та передбачає серйозне переслідування за будь-яку критику ЛГБТ.

Законопроєктом запропоновано викласти у новій редакції статтю 161 Кримінального кодексу України, передбачивши у ній відповідальність за публічні заклики до насильства на ґрунті нетерпимості (до сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності), а також інші умисні дії, спрямовані на розпалювання ворожнечі та ненависті на ґрунті нетерпимості (до сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності), а також за ті самі дії, учинені службовою особою з використанням службового становища.

Проект Закону №6325-1 «Про протидію прямій чи непрямій дискримінації та нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп»

Серед основних небезпек, які пропонуються в законі 6325-1, є наступне:

Заборонити виготовляти чи розповсюджувати будь-яку друковану продукцію, що підбурює до дискримінації, зокрема, на основі сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності (зміни до статті 28 Закону України «Про видавничу справу»).

Таким чином, всі релігійні книги та дослідження, що засуджують гомосексуалізм чи ЛГБТ, можуть бути на основі цього визнані як такі, що підбурюють до дискримінації і відповідно їх можуть навіть заборонити, аж до Біблії, адже ніякого виключення не передбачено.

Найнебезпечнішу норму планується внести до Закону України «Про охорону дитинства».

«Всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, віку, інвалідності, статевої приналежності, мови, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, … або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи».

Таким чином, вперше пропонується офіційно в законі закріпити те, що у дітей може бути нетрадиційна сексуальна орієнтація і різна гендерна ідентичність. Тобто, простіше говорячи, пропонується зафіксувати, що діти можуть змалку бути геями, лесбійками, трансгендерами і ще понад сотнею інших гендерів. Окрім цього поняття “гендерна ідентичність” згідно з іноземними документами означає фактичне скасування поняття “стать”,  яке трансформується у можливість людини вибирати сотні різних гендерів.

Враховуючи зазначене, нагадуємо, що дуже важливим є максимально поширити цю інформацію, аби якнайбільше віруючих долучилися до молитви за цю ситуацію та до поширення в соцмережах інформації про небезпеку цих законів.

Особливо важливим є те, аби на місцях у областях активно поширювалася ця інформація, щоб місцеві депутати-мажоритарники Верховної Ради постійно чули від своїх виборців, що ті категорично проти підтримки та голосування за ці закони і не підтримають їх наступного разу, якщо вони зараз проголосують за такі закони.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *