Що насправді означає Хелловін?

Хелловін неймовірно популярне свято по всьому світу – воно буквально всюди.  Я був упевнений, що це питання для кожного віруючого давно вирішене, але виявилося, що це не так. Готуючись до цієї теми, прочитав купу матеріалу і серед них знайшов безліч думок «християн», які нічого «ТАКОГО» у цій події не бачать.

Толерантне ставлення до бісівського свята мене, м’яко кажучи засмучує, тому я підготував вам кілька фактів, дуже сподіваюся, що вони «підбадьорять» багатьох:

Офіційно зареєстрована американська церква сатани відкрито проголосила Хелловін своїм основним святом. Для них метою святкування, яке завершується найголовнішою чорною месою року, ставиться демонстрація свого поклоніння та відданості дияволу.

 Цього дня зростає кількість самогубств.

Хелловін є індустрією, що приносить дохід у 6 мільярдів доларів щорічно.

Дослідження вчених довели – відзначати Хелловін і справді небезпечно – це може мати руйнівні наслідки для дитячої та підліткової психіки.

Багато церков на заході стали визнавати Хелловін як свято жахливих веселощів та ігор. Величезна кількість хороших, солідних церков спонсорують на Хелловін дитячі програми, що включають відвідування будинків привидів (кімнат страху), наприклад Християнська Церква в ЛоунДейлі (Каліфорнія) надає купони знижок для відвідування будинку жахів.

Хелловін своїм корінням міцно впирається в язичництво і чаклунство. Він розпочався як фестиваль друїдів Самхаїна. Кельти вважали 1 листопада днем ​​смерті, бо у північній півкулі цей день був початком зими, листя опадало, починало темніти раніше, і температура падала. Вони вірили у те, що їхній бог сонця втрачав силу і Самхаїн, Господь смерті, перевершував силою бога сонця. Друїди також навчали того, що напередодні свята, 31 жовтня, Самхаїн збирав духів усіх, хто помер за минулий рік, щоб вони повернулися до своїх колишніх будинків, щоб відвідати тих, хто живе.

 Самайн

Згідно з енциклопедією «Уорлд бук», коріння Хеллоуїна сягає «давнього язичницького свята, яке відзначалося кельтами понад 2000 років тому. Кельти вірили, що в цей час мертві можуть бути серед живих. Під час Самайну живі можуть спілкуватись із мертвими». Однак Біблія ясно навчає, що мертві перебувають у стані небуття і «нічого не знають» (Екклесіяст 9:5). Тому вони не можуть вступати в контакт із живими.

Привиди, вампіри, перевертні, відьми та зомбі

Як пишеться в одному джерелі, ці істоти здавна асоціювалися зі світом злих духів (Halloween Trivia). У Біблії недвозначно сказано, що ми повинні протистояти злим духовним силам, а не одягатися вних на честь свята (Ефесян 6:12).

Жертвопринесення людей та тварин

Протягом тисяч років під час Хеллоуїна священики друїдів здійснювали церемонії поклоніння дияволу, під час яких кішки, коні, вівці, рогата худоба, люди та інші жертви збиралися в одному місці, їх замикали в клітини «відьом» і  спалювали живцем. Очевидно, що подібні жертвопринесення людей і тварин були потрібні для того, щоб задовольнити Самхаїна і щоб духи не зашкодили їм.

Гаманець або життя?

Для того, щоб отримати людей і тварин для цих жертв, друїдські священики ходили по домівках і просили дати їм жирних телят, чорних овець і людей. Тим, хто давав, обіцяли процвітання, а тим, хто відмовляв, погрожували і проклинали їх. Звідси й пішов вираз «гаманець чи життя».

Джек-О-Лентерн («Джек, що світиться»)

Джек, що «світиться», з’явився від звичаю запалювати свічку всередині гарбуза або черепа. Це був сигнал, який відзначав ті ферми і будинки, які підтримували релігію друїдів і таким чином шукали «життя», коли починався терор Хеллоуїна. Енциклопедія «World Book» говорить: «Невинне освітлене обличчя гарбуза, «Джека, що світиться» – є древній символ проклятої душі».

Танець смерті

Коли люди і гострі кричали від болю в агонії, згоряючи живцем, друїди та їхні послідовники одягалися в костюми, зроблені зі шкір та голів тварин. Вони танцювали і стрибали через вогонь, сподіваючись відігнати від себе злих духів.

«…Отже відкинемо справи темряви і одягнемося в зброю світла.» (До Римлян 13:12).

«І не беріть участь у безплідних справах пітьми, а й викривайте». (До Ефесян 5:11).

«Нарешті, браття мої, що тільки істинно, що чесно, що справедливо, що чисто, що люб’язно, що достославно, що тільки чеснота і похвала, про те думайте.» (До Філіп’ян 4:8).

Саме 31 жовтня 1517 року Доктор Мартін Лютер прибив 95 Тез на двері Шлоскірхе (замок-церква) у Віттенберзі, Німеччина. Якщо так хочеться щось відсвяткувати цього дня, то краще святкуй день реформації і не займайся неугодною Богові нісенітницею!

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *