В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

26 жовтня в Черкасах відбувся молитовний сніданок присвячений Дню Подяки. На заході були присутні представники освіти, культури, бізнесу, волонтери, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, лікарі та священнослужителі.

Організатори молитовного сніданку — Черкаський обласний комітет Руху Реформації за підтримки Ради Християнських церков Черкаської області.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

“Я хочу подякувати організаторам такого заходу. Карантин нас багатьох роз’єднав, а нам потрібно назад, об’єднуватися, повертатися один до одного, і звичайно починати з подяки Творцю і нашому Богу”, — зазначив керуючий Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоан.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

“Єдність поміж духовними особами, єдність поміж людьми, котрі будують нашу країну: чи то в сфері освіти, чи культури, чи господарчій, чи як волонтери — вона надзвичайно важлива, тому, що об’єднані зусилля дають набагато більше результату. Люди, які збираються разом, щоб подякувати Богу, вони стать більш ефективними в своїй праці надалі”, — зазначив голова обласного комітету Руху Реформації, пастор Валерій Бєляєв.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

На заході говорили і про страшну трагедію, яка несподівано обрушилася на Україну. Хвилиною мовчання вшанували загиблих під Чугуєвом в авіатрощі курсантів.

Священнослужителі, разом з усіма присутніми, дякували Богу за всі блага, які він дарував та молилися за мир, здоров’я та добробут в Україні. Зачитували вголос місця з Біблії, які говорять про те, що у будь-якій ситуації треба бути вдячними.

“За все, що є житті потрібно дякувати, за все, що ми маємо, за все, що ми хочемо мати. І на цих молитовних сніданках ми розуміємо, що найбільша дяка за все — Господу ”, зазначив керуючий політичного комітету у ГО “Рух Реформації” Вадим Рудишин.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

Серед священнослужителів були представники Євангельських християн-баптистів, Харизматичних церков області, християни віри Євангельської, Церкви Адвентистів сьомого дня, Православної церкви України, Греко-католицької, Римо-католицької та Української православної церкви.

“Ми маємо дякувати Богу за все, що він нам дав: за те, що ми його діти, викуплені Його кров’ю, що ми народжені в християнській країні і можемо вільно проявляти свою віру. І не тільки за земні, а й за небесні блага, які ми милістю Бога можемо успадкувати в майбутньому”, — сказав священник парафії Благовіщення пресвятої Богородиці УРКЦ Отець Олександр.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

Владу міста на молитовному сніданку представляли: заступник міського голови Ігор Волошин, депутат кількох скликань Черкаської обласної Ради Любов Майборода та міський директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

“Нам треба брати приклад у церков, які відкинули будь-які свої різні бачення, та об’єднуються, спілкуються, знаходять шляхи вирішення тих чи інших ситуацій. Так само і всім іншим, і нашому суспільство потрібно об’єднуватися. І я сподіваюся, що такі заходи даватимуть старт загальному об’єднанню для всієї країни ”, — зазначив Сергій Воронов.

В Черкасах відбувся Молитовний Сніданок присвячений Дню Подяки

В планах Черкаського обласного Руху Реформації та Ради християнських церков започаткувати молитовні сніданки в усіх районних центрах Черкаської області, проводити духовні ранки в міських радах та підтримувати депутатів-християн, що балотуються у всі рівні влади, від ОТГ до обласної ради.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: