В Черкасах відбудеться форум християн: волонтерів, капеланів та військових

17 грудня в Черкасах відбудеться форум для християн, серед яких волонтери, капелани та військові. На заході планують обговорити духовну складову роботи та служіння під час війни.Також будуть звучати свідоцтва про Божу допомогу та підтримку в умовах небезпечних для життя. Організатор заходу Черкаська ГО “Рух Реформації” у співпраці з протестанськими церквами міста.

“Ми як ніколи об’єднані навколо того, аби допомагати тому, хто цього потребує, я знаю, що і волонтери, і капелани разом з військовими працюють на нашу перемогу і моляться за неї. Цим форумом ми хочемо об’єднати наші зусилля, знайти точки взаємодії та підтримати учасників”, – зазначив голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв.

Захід проходитиме в суботу, 17 грудня. о 10.00 за адресою вул. Іллєнка, 60, в приміщені церкви “Дім Євангелія”. Форум триватиме до 14.00. Організатори забезпечують кава-брейком та обідом. Участь безоплатна. Для участі зареєструйтесь за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1WNsj2ovhVoHnjaIM0pX-thpF5BkEktOUWmWeCVZVX-g/viewform?fbclid=IwAR0lkQF2T-byp2M6kR4Xhm97npBfvGJKeHIA6Sp6kU8-wq_H3Yiya-P6RME&edit_requested=true

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *