Пацієнт, заражений коронавірусом, розповів як Бог зцілив його в найкритичніший момент

Колишній помічник шерифа міста Картерсвіль, штат Джорджія (США), розповів про надприродне зцілення, коли він, уражений коронавірусною інфекцією, практично не міг дихати. За словами пацієнта, Господь прийшов до нього в палату і вдихнув повітря в його легені.

Клей Бентлі, помічник шерифа у відставці, поділився історією свого чудесного одужання після запеклої битви з коронавірусом. Він думає, що міг заразитися після відвідування зборів церкви в Картерсвілі, штат Джорджія. Він відчув сильне нездужання, а на наступний день викликав медиків, тому, що йому стало важко дихати.

Лікарі поставили діагноз «пневмонія» і відправили додому. Але вже через кілька днів йому довелося знову повернутися в госпіталь, оскільки його стан різко погіршився. Провівши необхідні дослідження, лікарі виявили у нього коронавірус.

 

Пацієнт, заражений коронавірусом, розповів як Бог зцілив його в найкритичніший момент

 

«Я був у лікарні приблизно 12 днів. На п’ятий чи шостий день лікарі повідомили, що вже перепробували все, — згадує Клей. — “Ми пропустили через вас антибіотики, зробили всі ці аналізи, але поточний стан був набагато гірше, ніж коли ви тільки надійшли в лікарню, у вас рідина в легенях»», — продовжив він, зазначивши, що лікар наголосив на необхідності видалення рідини.

«У цей момент я почув, як Бог сказав мені: «Тобі стає краще», — розповів Клей, — Я просто хочу сказати вам, що чув голос Господа, що говорив мені: «Тобі стає краще, тобі вже краще». Але в той же день, приблизно о 3 годині ночі, я практично не міг дихати. Здавалося, що на моїх грудях лежав чоловік, такий тиск я відчував. Те, що стискало мої легені, було настільки важким, що у мене перехоплювало подих, і я не міг дихати, — розповів Бентлі. — А потім раптом я відчув, як повітря наповнює мої легені. І я вірю, що в той момент Господь прийшов і почав вдихати повітря в мої легені. Я зміг глибоко вдихнути, хоча ще мить тому задихався».

 

Пацієнт, заражений коронавірусом, розповів як Бог зцілив його в найкритичніший момент

 

 На наступний день доктор, провівши діагностику, повідомив Клею, що у нього практично не залишилося рідини в легенях: «Доктор прийшов на наступний ранок, оглянув мене і сказав: «Вчора вам було гірше, ніж будь-коли, а сьогодні у вас майже не залишилося рідини в легенях», — сказав Бентлі, — І він додав:» Дозвольте запитати вас: ви молилися?» 

Я відповів: «Так, сер. Я молюся. Я постійно молюся». На що він сказав: «Я не раз у своїй практиці стикався з тим, що, коли люди моляться, позитивна енергія змушує тіло самозцілюватися». І я відповів йому: «Ви можете вірити так, якщо хочете, але я кажу вам, що Бог прийшов в мою палату минулої ночі та зцілив мене»».

 

 

за матеріалами: inlight.news

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: