Подякували Богу за захисників – християни в Черкасах розмістили бігборди до Дня Подяки

30 бігбордів присвячених Дню Подяки розмістили на вулицях Черкас. На них написано нагадування, про те, що ми вдячні Богу за сім’ю, землю, свободу, Україну та захисників. Розмістили зображення ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

«Ми завдячуємо Богу життям і всьому тому добру, що маємо. Він завжди підтримував і допомагав нам. Навіть зараз, коли іде війна ми можемо відчути його благословення та турботу. Тому ми маємо бути вдячні за це», – каже голова ГО «Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Фіксованої дати святкування Дня Подяки в Україні ще немає. Це питання, ще розглядається у Верховній Раді, додає Валерій Бєляєв. Зазвичай християни святкують подію восени. Вони дякують Богу за все, що отримали від нього в подарунок.

Подякували Богу за захисників – християни в Черкасах розмістили бігборди до Дня Подяки Подякували Богу за захисників – християни в Черкасах розмістили бігборди до Дня Подяки Подякували Богу за захисників – християни в Черкасах розмістили бігборди до Дня Подяки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *