У Ватітному молися за мир в Україні на на II-му молитовному сніданку

14 січня у місті Ватутіне відбувся II-й молитовний сніданок присвячений Різдву. Молилися за мир в Україні, гарну економіку та міцність українських родин За заході були представники влади, культури, освіти, підприємці, громадські діячі та духовні особи. Організатор заходу служитель церкви Олексій Мізерака за підтримки ГО «Рух Реформації» та християнських церков міста.
« Різдво не лише наші традиції ,чи чудове проведення часу разом з родиною та церквами. Це те, що розділило історію людства на ери до Христа і після Його появи на світ. Він той, хто приніс собою світло на усі народи і створив церкву на землі. Саме тому в час відзначення Різдва ми робимо молитовні сніданки, якомога більше людей пам’ятало про це» , – зазначив голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.
У Ватітному молися за мир в Україні на на II-му молитовному сніданку
Голова Ватутінсько ТГ Олександр Зборовець на заході розповів, що буде радий, якщо молитовні сніданки будуть проходити і надалі .У цьому його підтримали начальник відділу культури і туризму Ватутінського ОТГ Андрій Мартиненко та начальник відділу освіти Сергій Воронюк. Також Сергій Воротнюк наголосив на тому , що минулого року було багато викликів та труднощів , але з усіма вдалось впоратись завдяки підтримці Божій, і що до Бога в молитві потрібно звертатись не лише з проханнями , а також з подякою.
В подальших планах організаторі в заходу проведення загальноміського свята Подяки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *