Фестиваль сім’ї та велопробіг – в Черкасах збиратимуть кошти на обладнання для 118 бригади

“Міцна родина – непереможна Україна!” – саме під такою назвою пройде велопробіг та фестиваль сім’ї у Черкасах. Розпочнеться захід об 14.00 на площі 700-річчя. Звідти стартуватимуть велосипедисти та люди на електросамокатах.

“Ми хочемо популяризувати традиційні сімейні цінності, підтримати віру у перемогу, та зібрати кошти на необхідне обладнання для 118 бригади ТРО”, – зазначив голова ГО “Рух Реформації Валерій Бєляєв.

На фініші велопробігу, о 15.00 стартує сімейний фестиваль. На нього запрошують і дорослих і маленьких. В програмі концерт від колективів міста, та молитва за родини, які втратили своїх рідних, міцність українських сімей та відродження України.

Безплатно діти від 6 до 15 років зможуть взяти участь в інтерактивній грі від спортивного клубу “Авана”, та грі Джанга. Зробити фото з пожежним автомобілем та послухати про мінну безпеку від рятувальників.

На заході буде проходити лотерея, головний приз якої – велосипед. Також учасники зможуть придбати солодку вату, смаколики, намалювати картину піском, взяти участь у експериментах для найменших, зробити грим тату блискавку. Всі виручені кошти підуть на обладнання для військових

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *