У день, коли я хотіла скоїти самогубство, Ісус врятував мене через онлайн-служіння

Анна Марія з Таррагони, Іспанія, давно замислювалась над тим, щоб покінчити життя самогубством. Вона навіть написала прощальні листи для кожного члена родини

«Я шукала в Інтернеті способи здійснити суїцид, і саме тоді, коли я збиралась вимкнути комп’ютер, на веб-сайті виплило маленьке віконце, і у мене з’явилося відчуття, що я повинна його відкрити. Бог змінив моє життя, коли я почула, що Ісус любить мене», — розповіла Анна Марія.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

«Я почула це під час передачі на веб-сайті pazcondios.net, який був створений служінням «Пошук Ісуса» для євангелізації онлайн», — каже жінка.

За словами Анни Марії, її зустріч з Ісусом «була захоплюючою». У місцевій церкві, де вона невдовзі прийняла хрещення, жінка почувається як вдома, про неї піклуються, захищають навіть краще, ніж вдома.

Останнім часом багато людей знаходять Ісуса через Інтернет.

«На жаль, ми спостерігаємо що з’являються все більше людей, які втратили надію і хочуть попрощатися з життям вже сьогодні, як Анна Марія», — каже іспанський представник організації «Пошук Ісуса» Давид де Лаго.

«Але з кожним роком можливості благовістя в Інтернеті зростають. Служіння «Пошук Ісуса», яке є частиною Асоціації Біллі Грема звітує, що понад 138900 людей в Іспанії почули євангельську звістку в 2020 році через їх платформу. З цих людей 18386 покаялись, а 1500 залишили свої дані для того щоб вчитися та продовжувати слідувати за Богом», — каже служитель.

джерело: https://sobor.com.ua/news/isus-vryatuvav-cherez-onlain-sluzhinnya

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: