У Черкасах представники православного храму зібрали гроші на теплий одяг для ЗСУ

Черкащанка Віра Руденко принесла до храму Святого Миколая Чудотворця теплий одяг, зокрема термобілизну та шкарпетки. Вона з парафіянами придбала його на зібрані церквою гроші. Жінка займається доброчинністю з перших днів повномасштабного вторгнення: допомагає організовувати події та і сама надсилає кошти. Розповіла: на фронті її гроші потрібніші.

“Я почала потроху допомагати, а потім за мною підтягнулися мої подруги”, – розповіла черкащанка.

За сім днів від початку ініціативи “Зігрій воїна ЗСУ” волонтери зібрали 12 тисяч гривень. Цих грошей більш ніж достатньо, аби одягнути в теплий одяг одного воїна, повідомив ієрей храму Святого Миколая Чудотворця, отець Дмитро.

“Звернувся до нас мій товариш, йому треба купити штани, бушлат, фліски”, – розповів священник.

За його словами, військовослужбовець Андрій – його однокласник. Боєць добровільно пішов до військкомату 24 лютого. З того часу воює на фронті. Воїн приїхав до Черкас у першу десятиденну відпустку.

“В таких обставинах він перебував, що його по вісім годин одного «накривали» і мінами, і всім, що в тих москалів, орків було”, – розповів отець Дмитро.

Чоловіки купували верхній одяг та взуття в магазині. Вибираючи речі на фронт, варто звернути увагу на важливі деталі, розповів військовослужбовець Андрій.

“Найголовніший критерій для будь-якого військового одягу – такий матеріал, який якнайменше горить, щоб навіть не плавило його”, – пояснив він.

За словами бійця, взуття повинне бути без хутра всередині, оскільки воно швидко стає непридатним.

“І по десять днів не знімаєш взуття, і тиждень. Має бути звичайна мембрана”, – розповів військовослужбовець.

За його словами, теплі речі є для нього значущою допомогою, оскільки днями він їхатиме на передову, в Донецьку область.

“Ти постійно в землі на свіжому повітрі знаходишся, тому така допомога неоціненна. Командування нашого батальйону сказало, що форми зимової для військовослужбовців в Україні немає взагалі “, – прокоментував Андрій.

Тепла куртка, штани, флісова кофта, взуття та рукавички обійшлися в 6 760 гривень. Решту грошей теж витратять на допомогу бійцям, повідомив отець Дмитро. Аби підтримати військових, такі акції він проводить щоосені з 2014 року.

“Всі ми боремося за перемогу. Як не буде їх, воїнів, не буде нас тут, то той орк прийде сюди, знищить і піде далі. Треба його зупиняти там і допомагати Збройним Силам”, – прокоментував ієрей храму Святого Миколая Чудотворця Дмитро.

Збір коштів на теплий одяг для Збройних Сил України триває.

джерело: suspilne.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *