Служителі УЦХВЄ в Західній Європі провели конференцію у Берліні

З 22 по 24 вересня 2017р. церква ХВЄ у м. Берліні (Німеччина) приймала у себе гостей – старших служителів з інших західноєвропейських країн, де функціонують церкви нашого братерства.Служителі УЦХВЄ в Західній Європі провели конференцію у БерлініЗокрема, на конференцію прибули служителі з Бельгії, Польщі, Іспанії, а також делегація з України. Серед спікерів – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та координатор по роботі УЦХВЄ в Західній Європі, єпископ Юрій Веремій.

Конференція пройшла під гаслом «Виклики церкві і практичні кроки євангелізації суспільства».

«Ми мали чудовий час на конференції у Берліні, – розповідає Юрій Веремій. – У п’ятницю, 22 вересня разом проведи вечірнє богослужіння. Наступного дня, у суботу, було братерське спілкування, семінари, молитви, свідоцтва, проповіді, пророче слово від Господа для кожної країни. А 24-го, в неділю, після спільного богослужіння продовжили спілкування за обідом».Служителі УЦХВЄ в Західній Європі провели конференцію у Берліні  За словами учасників, Бог по-особливому благословив цю конференцію.  Особливу вдячність старші служителі братерства висловили пастору Леоніду Козарізу та усій церкві у місті Берліні за організацію та гостинність.Служителі УЦХВЄ в Західній Європі провели конференцію у Берліні

Нагадаємо, що попередня конференція відбулася 17-18 червня ц.р. у столиці Бельгії, Брюсселі. Такі форуми – це можливість для наших віруючих за кордоном (кількість церков братерства там постійно зростає) не лише збагатитися досвідом, але й підкріпитися на дусі.

 

Джерело: http://www.chve.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *