Україна бореться за віру, сім’ю та свободу: оплот християнських цінностей в Європі

У новій статті на американському сайті Christian Post, Руслан Кухарчук, лідер української організації “Всі разом!”, обстоює ідею про те, що Україна є бастіоном традиційних християнських цінностей у Європі, попри загальнопоширену думку про роль Росії як захисника консервативних цінностей.

Руслан Кухарчук викладає свою аргументацію в Christian Post, де він розкриває міцну позицію України як оборонця віри, сімейних цінностей та свободи, особливо на фоні російської агресії.

Він підкреслює, що на Заході існує помилкове сприйняття Росії як захисника традиційних цінностей, що серйозно впливає на розуміння її ролі в глобальних конфліктах.

В Україні існує близько 20 тисяч православних парафій, що робить країну найбільшим православним населенням у Європі. Крім того, під час Пасхи 2019 року українські храми відвідали 6,7 млн осіб, що майже на 50% більше, ніж в Росії, де населення в чотири рази перевищує українське.

На території України також знаходиться найбільша у світі католицька церква грецького обряду, а кількість євангельських протестантських церков в країні є найбільшою серед колишніх республік СРСР. Крім того, Україна має значну кількість місіонерських ініціатив, особливо в регіони російського Сибіру.

Приєднуйся до нашого Телеграм
В Україні існує повна релігійна свобода, на відміну від Росії, де діяльність церков обмежена та контрольована державою. На окупованих Росією українських територіях храми закриваються, а молитовні будинки конфіскуються

Крім релігійних аспектів, Кухарчук також акцентує на значенні сімейних цінностей в Україні, згадуючи про масові фестивалі “Всі разом за сім’ю”, які відбулися перед великою війною

Він закликає міжнародну спільноту відмовитися від російської пропаганди й підтримати Україну в її боротьбі за збереження релігійної свободи, сімейних цінностей та свободи в цілому.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *