Програма черкаських IT-фахівців може убезпечити дітей від “груп смерті”

1611

Черкаські ІТ-фахівці фірми «eKreative» хочуть убезпечити дітей від «синіх китів», – повідомляє http://provce.ck.ua/.

11562-780x480

– Ми плануємо удосконалити унікальний для України винахід компанії – “Програму батьківського контролю Kidslox”, – повідомив засновник однієї із найбільших ІТ-компаній «eKreative» та громадського руху «Нові Люди Черкас» Віктор Євпак. – Це мобільний додаток,   що дозволяє батькам контролювати перебування своїх дітей у мережі на мобільних телефонах та планшетах. І сьогодні ми працюємо над тим, аби дати можливість  батькам не лише контролювати сайти, які відвідують їх діти, тривалість та час перебування у мережі. Сьогодні ми працюємо уже над такими удосконаленням Kidslox, які дозволять батькам обмежувати дітям доступ до певного контенту, який може бути для них шкідливим.

siniykitt

Наразі програмою Kidslox зацікавилися 6 мобільних операторів – як в Україні, так і з різних куточків світу. Ці компанії є водночас і інтернет-провайдерами – тож вони хочуть поширювати наш додаток через мережу своїх користувачів.

sinii---kit-2-640x360

Тренінг для батьків щодо безпеки дітей в Інтернеті, що відбудеться 31 березня о 17:00 у Черкасах (територія «Вільний громадський простір» у приміщенні по вул.  В’ячеслава Чорновола, 9/1).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *