Черкащани проїхалися велопробігом на підтримку сімейних цінностей

10 липня в Черкасах відбувся велопробіг “Всі разом за сім’ю”. Понад 200 черкащан під тридцятиградусною спекою проїхали бульваром Шевченка від площі 700-річчя  до Долини троянд. По завершенню пробігу в долині троянд учасників очікував концерт.  Організував захід ГО «Руху Реформації» за підтримки протестантських церков міста. 

“Це наша традиція проводити фестивалі сім’ї, велопробіги, якими ми хочемо привернути увагу до питання традиційної сім’ї. Ми заохочуємо людей цінувати та берегти сім’ю, любити свою родину”, – зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв. 

Черкащани проїхалися велопробігом на підтримку сімейних цінностей

Колону велосипедистів супроводжувало авто, з якого лунали заклики берегти своїх рідних та молитися за свої сім’ї. Учасники везли прапори з відповідними гаслами.

“Ми вбачаємо загрозу сімейним цінностям. В сучасному світі, вони все більше нівелюються. Тому така акція є для нас закономірною, аби висловити своє ставлення до того, що відбувається”, – зазначив один із  організаторів заходу Сергій Кам’янецький. 

Черкащани проїхалися велопробігом на підтримку сімейних цінностей

В Долині троянд по завершенню пробігу виконував пісні учасник проекту “Голос країни” Влад Бєлік. Силове шоу показав богатир від Бога Євгеній Хитяєв. Чоловік гнув сковорідки, забивав гвіздки руками та надував грілки. Одночасно він розповідав про цінності своєї сім’ї. Чоловік наголошував на тому, що старався будувати свою сім’ю за тими зразками, які є в Біблії. 

“Найунікальніше, що є в цьому світі – це сім’я. Якщо є взаєморозуміння та любов в сім’ї – це стає тим сховищем, куди людина хоче повертатися. Я вдячний Богу, що сьогодні маю можливість виступати по всій країні, та говорити зокрема і  про сімейні цінності ”, -зазначив стронгмен Євгеній Хитяєв. 

Черкащани проїхалися велопробігом на підтримку сімейних цінностей

В найближчих планах ГО “Руху Реформації” взяти активну участь у організації масштабного Дня Подяки на центральному стадіоні міста.  Свято планують приурочити до Дня Незалежності України. Захід відбуватиметься за підтримки Черкаської ОДА, Черкаської міської ради та Черкаської Обласної Ради Християнських Церков. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *