Придніпровський районний суд Черкасс: компетенція та нормативно-правові засади діяльності

суд

Завданням суду організаційне забезпечення здійснення правосуддя у кримінальних, цивільних адміністративних та інших судових справах, розгляд вирішення звернень громадян в порядку, який передбачений законодавством України.

Суд здійснюючи правосуддя на засадах верховенства права, забезпечує кожному право на справедливий суд та повагу до інших прав свобод, які гарантовані Конституцією України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Відповідно до Законодавства України суд забезпечує здійснення правосуддя у кримінальних, адміністративних, адміністративних та інших судових справах; а також здійснює розгляд звернень громадян.

Місія Придніпровського районного суду м. Черкаси полягає в тому, щоб забезпечувати справедливе чесне законне винесення судових рішень без зволікань з повагою до кожного, хто звернувся до суду; удосконалювати процес правосуддя; ефективно координувати свою діяльність використовувати всі ресурси; сприяти компетентності професіоналізму, ввічливості суддів та працівників апарату суду, налаштовуючи їх на надання якісних послуг для розвитку довіри до суду; проявляти повагу до всіх, хто постає перед судом, працює в суді; усувати перешкоди до послуг суду, здійснювати правосуддя неупереджено, незалежно від місця проживання, а також рівня доходів, етнічного походження освіти.

 

http://www.court.gov.ua/

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: