Медичний коледж в місті Черкаси – перспективний навчальний заклад

медицинский колледж 1
Черкаський медичний коледж – сучасний навчальний заклад, що включає в себе відділення післядипломної освіти, науково-дослідний центр медико-біологічних проблем, а також філія в місті Ватутіне. Він був заснований 15 жовтня 1930 як медичний технікум з підготовки акушерок.

З 1993 року Черкаське медичне училище стало носити назву коледжу. У тому ж році він один з перших на Україні почав підготовку медсестер-бакалаврів Навчальний заклад співпрацює з Національним медичним університетом імені Олександра Богомольця, Українською медичною стоматологічною академією (Полтава) і Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Медиц. КолледжЧеркассы
Зараз коледж може пишатися висококваліфікованими викладачами, розташовує сучасним медичним та фармацевтичним обладнанням, має потужну матеріально-технічну базу, розвинену комп’ютерну мережу, велику бібліотеку, спортивний і тренажерний зали, лабораторію звукозапису. Для бажаючих займатися фізичною підготовкою – діють різні спортивні секції, предметні, творчі та наукові гуртки.
Коледж проводить освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки серія АГ № 582462, від 22.11.2011. Основний напрямок навчання – підготовка молодших спеціалістів за сестринської, лікувальній, акушерському та медико-профілактичному справі, лабораторної діагностики, стоматології, ортопедії та фармацевтиці, а також бакалаврів сестринської справи та фармацевтики. Щорічно в коледжі навчається до 2 тисяч студентів, а за всю історію з його стін вийшли вже 28000 фахівців.

Колледж

Форми навчання:
очна денна
очна вечірня
заочна
очно-заочна.
Коледж знаходиться за адресою:

Місто Черкаси, вул. Хрещатик, 215
Телефони:
(0472) 37-33-10
(0472) 37-30-07
(0472) 32-12-46

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *