Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах

Сьогодні вранці в Черкасах християни зібралися на Соборній площі, аби помолитися за перемогу та справедливий мир для країни. До заходу долучилися представники ПЦУ та протестанських церков міста, про це повідомив предстаник організаторів віче, голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв.
“Ми віримо, що молитва має велику силу. Сьогодні ми просили у Бога перемоги для нашої країни, захисту для людей, повернення полонених із полону та справедливий мир для нашої країни”.
Також він зазначив, що така молитва на День Незалежності є традиційною для християн міста. Проте враховуючи безпекову ситуацію цього року, вона була значно коротшою. Натомість присутні погодили продовжити її далі в своїх церквах та домівках.
Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах Молитовне віче за перемогу та відбудову країни відбулося в Черкасах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *