«Мільйони людей по всьому світу з нами МОЛИЛИСЯ ВОДНОЧАС» — українські співачки виконали молитву за Україну

Українські співачки alyona alyona та Jerry Heil дуетом виконали молитву за мир в Україні в ефірі благодійного телемарафону Save Ukraine. Текст “Молитви” написала alyona alyona, автором музики виступив саундпродюсер Стас Чорний.
 
«З 24 лютого моє життя змінилося безповоротно і назавжди. Я полишила свій провідний вид діяльності, з головою поринула в інформаційне поле бою та волонтерство. Творчість всередині мене згасла, проте я все ж інколи пишу вірші. І перше, що народилося в мені – молитва. Моя мама багато молиться. Особливо зараз. І я захотіла приєднатися до неї”, – розповіла alyona alyona в описі до відео у своєму Telegram-каналі.
 
"Мільйони людей по всьому світу з нами МОЛИЛИСЯ ВОДНОЧАС" - українські співачки виконали молитву за Україну
 
«Коли ми з @alyona.alyona.official виконуємо це, ми дійсно молимося. Вчора мільйони людей по всьому світу з нами МОЛИЛИСЯ ВОДНОЧАС. Лише уявіть цю силу. Бог точно почув нас💙💛» — поділилась у своєму дописі в Instagram Jerry Heil.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: