В Хмельницькому відбулася міжконфесійна молитва за мир в Україні

У Хмельницькому, біля пам’ятного знаку “Ангел скорботи”, відбулось урочисте міжконфесійне моління за мир і перемогу України, яке зібрало представників різних церков, військових та жителів міста.

В урочистому заході, організованому біля “Ангела скорботи” в Хмельницькому, взяли участь представники релігійних громад міста, захисники країни та громадськість. Це моління стало частиною загальнонаціональної естафети за мир, яку Хмельницький прийняв після Запоріжжя. Учасники вимолювали благодать для бійців, втіху для жалобних сімей, одужання для поранених та полонених, а також опіку для капеланів і всього народу України.

Пастор Валерій Хома, з церкви Дім Євангелія, зазначив важливість спільної молитви за волю і силу духу в часи випробувань, підкресливши єдність у молінні як ключ до перемоги. Отець Іван Данкевич поділився історією зі своєї пастви, наголосивши на силі молитви, яка здатна рятувати життя на полі бою і надихати воїнів на подвиги

За Хмельницьким, естафету молитви за мир прийматиме Черкаська область, продовжуючи ланцюг молитовного захисту для всієї країни.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *