“Мама молилася за мене все моє життя”. Чак Норріс розповів про життя і віру своєї матері, якій виповнилося 100 років.

«Я не можу в це повірити, і моя мама теж не може повірити в це, – написав Норріс. — Цього тижня, їй виповнилося 100 років. Ух ти! Я подивився на неї кілька днів тому і сказав: Ти сторічна!

81-річний Чак Норріс розповів, наскільки важкими були перші роки його матері. Вільма Норріс Найт народилася у злиднях у сільському Вілсоні, штат Оклахома, 4 травня 1921 року.

«Я теж виріс там, – додав він. — У моєї мами була дуже важка перша половина життя. Вона виросла в умовах крайньої злиднів і була віддана під опіку держави, коли їй було лише 8 років. Два роки лікувалася від рідкісного захворювання, жила далеко від сім’ї у дитячій лікарні.

Коли за кілька років вона повернулася здоровою, то пережила Велику депресію. Вся її сім’я, включаючи маленьких дітей, збирала бавовну на полях, щоб вижити. Вибравши одне поле, вони часто переїжджали до іншого міста, щоб вибрати інше поле.

Мама вийшла заміж за мого батька у 16 ​​років, але він покинув її, так що вона одна виховувала трьох синів. Я був старшим, і мені часто доводилося брати на себе роль мого відсутнього батька. Ми були бідні, як церковні миші, але це також підготувало мене до подолання перешкод у цьому житті.

Мама все життя була прикладом наполегливості та віри. Вона — остання людина, що залишилася вживих з її біологічної сім’ї, що складалася з 11 осіб. Вона також пережила смерть двох своїх чоловіків, пасинка, двох онуків та мого молодшого брата Віланда під час війни у ​​В’єтнамі. Вона неодноразово хворіла на рак і перенесла близько 30 різних операцій – і вона все ще тут.

Мама молилася за мене все моє життя, незважаючи на всі труднощі. Коли я народився, мало не помер від ускладнень. Коли кілька десятиліть тому я мало не втратив мою душу через Голлівуд, вона молилася за мій успіх і порятунок. Вона навіть молилася, щоб я знайшов жінку, яка б змінила моє життя, і це спрацювало.

Є іспанське прислів’я, яке свідчить: «Унція матері коштує фунта духовенства». Я думаю, що це про мою маму.

В інтерв’ю Майку Хакабі у 2012 році Вільма Норріс Найт розповідала про те, як виховувала своїх синів:

«Я тримала їх у церкві та недільній школі, я викладала у недільній школі, і ми весь час молилися, – відповіла вона. — Духовне життя було для мене дуже важливим».

Коли її запитали, яку пораду вона дала б молодим батькам у вихованні дітей, вона сказала:

«Дайте їм багато любові. Відводьте їх до церкви та недільної школи. Але пам’ятайте, що Бог не дав нам наших дітей. Він лише позичив їх нам на якийсь час для виховання».

джерело: inlight.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *