Черкаські волонтерки розказали, чому займаються благодійністю

У комітеті самоорганізації населення “Дніпровський”  збирають передачі у зону Операції об’єднаних сил, допомагають речами малозабезпеченим та пенсіонерам, безкоштовно підшивають і ремонтують одяг, стараються відповісти на потреби, які бачать навколо.

Лідія Ступаченко з 14 року зв’язала 1110 пар шкарпеток. Каже, що не змогла залишитися осторонь, коли на сході почався збройний конфлікт:

«Жалко просто своїх солдатів, які там гинуть, які там  в таких негарних умовах живуть. Переживаю за нашу Україну, за наших хлопців, щоб в нас все було добре, щоб в нас було спокійно , чекаєм, що може, це все закінчиться».

У бійців є потреба у маскувальних сітках і тонких шкарпетках, каже секретар комітету Марина Олексійчук, бо напруга на Донбасі не вщухає.

«У нас люди просто вважають, що в нас тут тихо, добре, що війни немає, а вона, на жаль, на сьогодні є і нікуди не пішла»,- каже секретар  КСН “Дніпровський” Марина Олексійчук.

Одна з найстаріших волонтерок у комітеті “Дніпровський” –  Ольга Калістратівна. Жінка у 85 років щодня приходить, аби чимось допомогти. Плести маскувальну сітку, або заповнити тюбики  їжею для бійців на сході. Каже, що ніколи не забуде, як випадково зустрілася з одним із таких бійців, –

«І він каже я вам дуже дякую, що ви таку приносите допомогу, тому що нам дуже-дуже це потрібно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *