«Конституцію України ухвалили 26 років тому, усвідомлюючи відповідальність перед Богом та власною совістю», — Предстоятель ПЦУ

Сам Господь наш Ісус Христос власним прикладом показав, що людський закон є важливим, коли під час Свого земного шляху теж жив згідно з тогочасними законами, дотримуючись та виконуючи їх.
Про це сьогодні, у свято Дня Конституції України, написав Митрополит Епіфаній на сторінці у Фейксбук, пише risu.ua.

«Сьогодні, в час жорстокої війни Росії проти України, наші захисники боронять те, що так нахабно плюндрують загарбники – нашу незалежність, суверенність, демократію, наші права і свободи, безпеку та недоторканність людського життя і здоров’я. Тобто, все, що закріплено і гарантовано нам Конституцією.

Тому сьогоднішнє державне свято для всіх українців є особливим, бо як ніколи розуміємо важливість і необхідність захистити своє, фундаментальне, основоположне. Підношу до Бога молитву за весь український народ та закликаю Господнє благословення на всіх, хто захищає правду, закон, добро.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!», — йдеться у дописі Митрополита.

джерело: https://sobor.com.ua/news/konstituciyu-ukrayini

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: