«Бог може зупинити цю війну», – християнський блогер звернувся до Зеленського від імені християн України

Християнський блоггер Олег Боков виставив публічне відео звернення до Президента України Володимира Зеленського. За добу відеоролик набрав понад 180 тисяч переглядів та 49 тисяч лайків. У своєму зверненні Олег просить про дві речі. По- перше – це прибрати нецензурну лексику з публічного простору:

«Ми переконані, що вживання, будь-яких лайливих слів в лозунгах, піснях, відео, на бігбордах і в інших місцях призведе до негативних наслідків. Якщо не одразу, то в довгостроковій перспективі стовідсотково, адже ми прагнемо не лише перемоги та миру, ми хочемо й надалі будувати країну з високими моральними цінностями, благородними принципами».

По- друге, чоловік закликає віддавати славу не лише на ЗСУ, а й Богу, якому по силі в будь-який момент закінчити війну:

«Християни нашої країни стурбовані тим, що більшість українців віддають всю славу Україні та її героям, а надію покладають лише на ЗСУ, майже нічого не лишаючи Богові. При цьому багато християн нашої країни мають глибоке переконання, що саме Бог може спинити війну в будь-який момент. Ми віримо, що все написане в Божому слові,  Біблії – це істина, тож подібно до того, як Господь за одну ніч спинив ворожу армію, серія Синаххериба зі 180 000 воїнів, що оточили святе місто Єрусалим, так само всемогутній Бог може спинити війну і сьогодні

Єдине навряд чи це трапиться, якщо не зміниться наше особисте відношення до Бога. В святому письмі Господь неодноразово підкреслює іншому слави моєї не дам. В одному з псалмів говориться наступне, якщо Господь не на сторожі в місті, даремно пильнуватимуть на вежі вартові.».

На останок Олег просить Президента дати знак, що його прохання почуте:

«Якщо хоча б в одному з ваших вечірніх звернень до українців в завершенні своєї промови після класичного «Слава Україні» ви ще скажете: «Богу слава» –  це буде яскраве свідчення, що ми почуті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *