iSHIFT зібрала християнську молодь світу в Києві

Час від часу християнська молодь України збирається разом для того, аби познайомитися ближче і прославити нашого Творця. З 29 квітня по 1 травня в місті Києві відбулася молодіжна християнська конференція iSHIFT2016. Молоді люди із більш ніж 45 міст і різних куточків світу приїхали славити Господа. Відвідали масштабну подію і черкащани.

–          Іноді нам важко відкритися навіть перед найріднішими та найближчими. Цей тягар збирається рік за роком і як же хочеться позбутися його! Таку можливість ми хотіли подарувати учасникам нашої конференції, – розповідають організатори.

конфереція

Музичні гурти SKEEMANS WORSHIP, 4UBAND та команда з Москви із церкви «Слово Життя» приїхали на конференцію, аби послужити людям. Перші кілька годин, звісно ж, усі приділили знайомствам. Адже стільки віруючої молоді з усього світу нечасто з’їжджається. Цього року організатори вигадали ще одну цікаву фішку для свого заходу – кольорові браслети. Три кольори, кожен з яких щось позначав: чорний – організатора, білий – учасника, а голубий колір давав зрозуміти, що учасник шукає другу половинку, тож вільний і відкритий для нових знайомств.

Чотрири основних спікери конференції, також, приїхали з різних куточків світу: Олексій Романов, Денис Подорожній, Девід Пірс та Стюарт Грівс. Сильні проповіді так враззили учасників, що їх почали розбирати на цитати.

Денис Подорожній:

–          Коли Бог дав нам віру, він не забрав у нас мозок. Це не був бартер.

Девід Пірс, засновник Міжнародної місії «Steiger»:

–          Як тільки я здався і повністю посвятив своє життя Богові – почали траплятися чудеса!

Проте, за тих чи інших причин багато бажаючихї так і не змогли приїхати в Київ. Тож, саме ддля них проводилася пряма трансляція на каналі БОГ ТВ, до якої приєдналися християни з більш ніж 50 країн світу, а це близько 17000 включень. Також, спеціально для гостей із маленькими дітками організатори створили дитячу кінмату. Там можна було залишити своє чадо із посвяченими служителями або ж залишитися з малечею самому.

конференція

Про свої враження від першої iSHIFT  та підготовки до цьогорічної розхповіла Макарова Марія:

–          Коли готувалася до цьогорічної конференції, то мені катастрофічно не вистачало часу. iSHIFT – це те, чим я живу, те, у що я вірю і те, що дало мені ковтк життя в потрібний момент. Якби у мене була така можливість, то я б привела на iSHIFT усіх і кожного. Усім, хто сумнівався щодо того, їхати чи ні, я давала однозначну відповідь, навіть не роздумуючи. Звісно, їхати! Моя перша iSHIFT була у 2014 році і саме там я познайомилася зі своєю найкращою подругою. Я не завжди розуміла її, але її думки так часто рятували мене! Я дуже люблю її і вдячна Богу за такий подарунок.

А логічним завершенням такої масштабної конференції стала грандіозна AFTERPATY. Недільний вечір в теплій дружній атмосфері прикрасили інтерактивні конкурси та смачний фуршет. Виступи відомих артистів The Followers, Юлі Джусупувої та екс-учасника гурту NUTEKI – Mickey.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *