Греко-католицький монах встановив новий рекорд з паверліфтингу і зібрав 100 тис. грн для ЗСУ

Єромонах Макарій (Дутка), чернець Унівської Свято-Успенської лаври, 17 лютого встановив новий рекорд України з паверліфтингу (жиму штанги лежачи) на «Кубку Спарти» в Києві. Свою перемогу він присвятив захисникам України

Отець Макарій попросив друзів замість привітань зробити пожертви для ЗСУ.

«Дорогі друзі, завжди мені приємно читати ваші коментарі-вітання. Знаю, що розділяєте мою радість, тішитесь моїми маленькими спортивними перемогами, рекордами. Однак в Україні й далі точиться жорстока війна. Наші захисники потребують коштів на ремонт та обслуговування автомобільної техніки, акумуляторів, шин та інше, — написав він на своїй фейсбук-сторінці. — Тож цього разу прошу вітання конвертувати в пожертви. Так ми допоможемо нашим хлопцям наближати перемогу».

Греко-католицький монах встановив новий рекорд з паверліфтингу і зібрав 100 тис. грн для ЗСУ

Кошти збиралися для ремонту військової техніки бригади, у якій служить військовий капеланом о. Тарас Коцюба, народний Герой України.

Всього за добу вдалося зібрати понад 100 тис. грн, які й були передані на ремонт автотехніки артилерійської розвідки.

«Всім низенько вклоняюся, молюся, дякую щиро, щиро, а особливо хлопчикові, що передав свої 10 гривень… Нас не подолати! Слава нашій Матері Україні!» — подякував всім єромонах Макарій (Дутка).

Нагадаємо, о. Макарій Дутка є віддавна відомий також як спортсмен. За його словами, у «залізному спорті» він вже з 2012 року.

“За цей час здолав усі сходинки – від аматора до професіонала. Разом із іншими ченцями навіть облаштував невеликий спортзал у монастирі. Помітив, що під час посту демонструю вищі результати”, — зауважує о. Макарій.

У 2019 році здобув золото на Кубку світу. 18 березня 2023 р. він переміг на Чемпіонаті Києва з паверліфтингу. Цю перемогу тоді ще настоятель Свято-Успенської Унівської лаври присвятив як подяку Герою України Дмитру Коцюбайлу (Da Vinci).

У 2023 році о. Макарій встановив два рекорди України з паверліфтингу.

Монахи-студити з Унева нещодавно долучилися до благодійного вечора-аукціону “Мільйони на дрони” в межах проекту “Пташки перемоги”. На лот монахи виставили боксерські рукавиці Олександра Усика, які свого часу подарували колишньому ігумену.

“Рукавиці українського спортсмена з його особистим підписом-побажанням продали за 50000 грн. Радіємо, що таким, може, і маленьким внеском, але долучилися до перемоги України”, — наголошують монахи-студити.

Греко-католицький монах встановив новий рекорд з паверліфтингу і зібрав 100 тис. грн для ЗСУ

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *