Черкаська продовольча компанія (ЧПК) – лідер з виробництва м’ясної продукції

ЧПК

Система управління якістю ТОВ Черкаська продовольча компанія (ПВК) – одне з найбільших підприємств м’ясної галузі України, а з виробництва м’ясних консервів – в СНД, сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту.
Робота м’ясокомбінату почалася з 1 жовтня 1928 році. Тут трудилося всього 27 чоловік.
Багато подій пройшло з тих пір: руйнування в період війни, відновлення і відродження м’ясокомбінату шляхом чималих зусиль з боку його колективу. Протягом років проводилася реконструкція, удосконалювалися методи роботи.
Створення в 1996 році товариства з обмеженою відповідальністю «Черкаська продовольча компанія»  стало ще одним важливим кроком на шляху до досягнення високого професіоналізму працівників м’ясокомбінату.
Результатом діяльності цього підприємства стало освоєння сучасного технологічного обладнання, нарощування обсягу виробництва продукції.
Сьогодні колектив підприємства, генеральним директором якого є Пиріг Іван Григорович, працює над впровадженням інтегрованої системи управління на основі стандартів ISO 9001 – 2008, 22000-2007 (НАССР), OHSAS 18001:2006.

тушенка
Координаційна рада, створена всередині ЧПК, оперативно реагує на всі питання, пов’язані з якістю продукції, розробляє стратегію розвитку виробництва. Значна увага приділяється навчанню фахівців підприємства, підвищенню рівня кваліфікації. Привабливий зовнішній вигляд, висока якість поставлених на ринок виробів на будь-який смак (ковбас, м’ясних консервів, м’ясних напівфабрикатів та інших), відповідальне ставлення до своєї роботи ветеринарних лікарів на всіх рівнях виробництва – вагомий привід для того, що продукція ЧПУ неодноразово була відзначена на всеукраїнських конкурсах .
Виробництво знаходиться за адресою: вул. Смілянська 122/1, Черкаси, 18000, Україна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *