Гидкі та незаконні бігборди в Черкассах

В Черкассах зявляються гидкі на незаконні бігборди. Припускаемо що вони дійсно незаконні, тому що кілька років тому, на перехресті Шевченко Пастерівська прибрали бігборд, на якому були надруковані вірші із Біблії та запрошення до церкви. Формулювання була таким, що в місті забагато бігбордів. Зараз місті бігбордів в кілька раз більше. Тож, скоріше за все – вони незаконні. По Гагаріна вже йти гидко, кодні 5-10 метрів – бігборди.

Далі текс та фото обуреного жителя Черкасс. Сподіваемось що таке беззаконня викличе здорове обурення місцевих жителі, та цю гидоту – приберуть.

Суспільна мораль? Революція Гідності? «Нє-а, нє слишалі!..»
Схоже, у влади сер”йозні проблеми з зором, мораллю і совістю! Бо “непобачити” такої похабщини в самісінькому центрі міста, можуть лише чиновники, зір яких тішить такий рекламний “креатив”.

На кожному патріотичному заході наша міська «православна» влада підкреслює, що «З нами правда, з нами Бог!», та дивлячись на її, м’яко кажучи, байдужість до рекламної похабщини по всьому місту, хочеться нагадати просту істину – «Або надіньте труси, або зніміть хрестика!». Шановні, з таким відношенням до суспільної моралі, ви сподіваєтесь на Божу присутність і допомогу?! Лицеміри!

Що до самих рекламних «креативщиків» і замовників, то шкода людей, у яких немає іншої творчої мотивації, окрім сексуальної стурбованності і спекуляцією інстинктами((

Як бачимо, Революція Гідності не знищила негідників не тільки в провладних кабінетах.

Почепити таку наругу над місцем вшанування Героїв Небесної Сотні, гадаю змогли або приховані вороги Майдану, або моральні покидькиі – іншого пояснення знайти важко.

Сподіваюсь, що споживачі інтернету після вищесказаного зроблять правильний вибір провайдера, а патріоти міста (сподіваюсь, що такі знайдуться) проведуть відповідну «профілактичну бесіду» з замовниками ганебної реклами.

А решта громадян – не залишиться байдужими і висловить свій протест проти наруги над дитячою психікою і власною гідністю.
Інакше ми не варті називатись християнами, і не заслуговуємо на Боже благословіння і краще життя.

Гидкі бігборди в Черкассах

4

2

Доречі, подібна реклама дійно незаконна.
12823399_543365949169685_8361112419265298244_o

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *