ДПІ у місті Черкаси повідомляє…

ДПИi

Державна податкова інспекція у місті Черкаси повідомляє, що при проходженні техогляду в 2011 році громадяни-власники транспортних засобів зобов’язані надати органу, який проводить техогляд транспортного засобу, документ про сплату податку з власників транспортних засобів за рік, що передує техогляду (2010 рік), та за рік, в якому проходить техогляд (2011 рік), або за 2 роки разом. Але у зв’язку з втратою з 01.01.2011 року чинності Закону 1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», за таким власником залишається обов’язок зі сплати податку з власників транспортних засобів тільки за 2010 рік.
До уваги власників транспортних засобів – юридичних осіб!
Відповідно до Податкового Кодексу України з 1 січня 2011 року втрачає чинність Закон України № 1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів». В зв’язку із цим подавати до органів державної податкової служби щорічний Розрахунок сум податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів не потрібно.
Разом із цим Податковим Кодексом передбачено сплату збору за першу реєстрацію транспортного засобу. Впродовж 10 днів після такої реєстрації юридична особа повинна подати розрахунок збору до органу державної податкової служби як за своїм місцезнаходженням, так і за місцем реєстрації транспортного засобу.
Стартувала кампанія декларування доходів громадян
З 1 січня в Україні стартувала кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2010 року. В цьому році відповідно до Податкового кодексу України вона триватиме до 1 травня.
Зобов’язані задекларувати свої доходи за 2010 рік громадяни, які отримували доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких протягом року податок не утримувався, зокрема:
– доходи від нерезидентів (іноземні доходи);
– доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше);
– нецільову благодійну допомогу у сумі понад 1220 гривень на рік;
– доходи від надання майна в оренду фізичним особам;
– доходи у вигляді виграшів у гральних закладах;
– доходи, отримані від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності;
– доходи у вигляді спадщини та подарунків;
– дохід у вигляді суми заборгованості платника податку, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року.
– інші доходи, з яких при їх одержанні не було сплачено податок.
Крім того, громадяни можуть скористатися правом на податковий кредит, якщо сплачували протягом 2010 року за навчання, проценти за іпотечним кредитом, страхували себе або членів своєї сім’ї, сплачували внески у недержавні пенсійні фонди, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, сплачували за державні послуги, пов’язані з усиновленням дитини, сплачували вартість штучного запліднення, несли витрати в зв’язку із переобладнанням власного транспортного засобу для використання у вигляді палива моторного стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива. Для цього також необхідно подати до податкової інспекції декларацію.
Декларація подається до органу державної податкової служби за місцем проживання платника податку (за реєстрацією в паспорті). Громадяни, які проживають у місті Черкаси, річні податкові декларації подають до управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у місті Черкаси, яке розташовано в приміщенні Придніпровського райвиконкому за адресою: бульвар Шевченко, 307, каб.414.
За довідковою інформацією з питань декларування доходів мешканці Черкас можуть звертатися за телефонами 37-83-82, 45-80-44, 1507.

 

Адреса:

вул. Хрещатик, 235

Індекс:  18000

Телефон приймальні:  0472 54-14-88

 

http://www.gorod.ck.ua/news/5254/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *