Черкащанки розповіли про свою мрію на 1+1, а втілять її на Святі Подяки в Черкасах

Тріо піаністок «Парафраз» з Чорнобаю здійснять свою мрію виступити з оркестром на Святі Подяки в Черкасах.

У травні, під час ефіру на «Сніданок 1+1» піаністки Алла Пхіденко, Людмила Лисенко та Олена Лобода в ефірі розповіли про свою мрію виступити з оркестром на Святі Подяки і попросили про це в директора Черкаської обласної філармонії Юрія Федоряки.

Наступного дня керівництво філармонії зв’язалося з музикантками.

«Ми організували з ними зустріч, на якій вони поділилися своїми мріями і домовилися що поспівпрацюємо на найближчій події. І 4 вересня на Святі Подяки вони виступлять разом з симфонічним оркестром. Ці жінки своїм прикладом показують Черкащині та своїм учням, що мистецтво живе, що його потрібно популяризувати, що потрібно не соромитися, і йти до своєї мрії. Для нас також приємно, що з нами прагнуть співпрацювати. Ми теж мріємо стати національною філармонією, щоб про нас знав увесь світ», – розповів Юрій Федоряка.

Учасниця тріо Олена розповіла, що нині вони готуються до виступу і чекають генеральної репетиції:

«В такому форматі ми будемо виступати вперше. Ми були дуже раді, що на нас звернули увагу і запрошують до співпраці. Це для нас будуть нові враження і новий масштаб. Це буде складно, але ми дуже очікуємо свята і плануємо викластися на всі сто», – зазначила вона.

Виступ тріо «Парафраз» можна буде побачити і почути на Центральному стадіоні Черкас 4-го вересня. На концерті співатимуть фіналісти шоу «Голос країни» та «Х-фактор» у супроводі академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.  А о 15 годині почнеться розважальна програма з понад 30-ма безкоштовними розвагами для дітей та дорослих. Свято Подяки цього року присвячене 30-річчю незалежності України. Вхід на захід вільний.

Детальніше про свято можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/events/962804204574412

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *