Ніколи нічого не відкладайте!

Чи бувало у вас таке, що ви просто не встигли щось зробити лише через те, що відклали справу? “Зроблю потім” зазвичай повертається не в кращий бік для свого власника. Своєю історією ділиться звичайний черкаський християнин, задля свідчення якого воскресла людина.

 _gdk5BZInm8

Чоловік працював в лікарні і, як справжній християнин, багато свідчив про Бога.

Ті, кому я свідчив у безсвідомому стані, надіюся, Бога приймали, зворотньої відповіді, звичайно, не було.
Ті хто був зі сплутаною свідомістю, реагували по різному: частіше за все на короткий період приходили у стан ясної свідомості і цілком адекватно відповідали, дякували, плакали, а деякі навіть христилися і згадували свої гріхи.

Та колись чоловік опинився у центрі унікальної події. Хворий помер, а потім воскрес, щоб почути ті слова, які було відкладено “на потім”.

Звичайним вечором, прийшовши на роботу, я оглянув пацієнтів і шукав собі, кому ж засвідчити. Був один пацієнт у важкому стані, без свідомості але стабільний.Роботи було багато, тому думав засвідчу йому пізніше, ще пізніше, потім ще пізніше. Десь так в годині 23.00-24.00 медсестра кличе на реанімацію, у пацієнта перестало битися серце. Засвідчити я не встиг. Хвилин тридцять реанімаційних заходів виявилися без результатними. По всім медичним показникам, підтвердженими моніторами у хворого була біологічна смерть! Я оформляв документацію, молодші медсестри збирали пацієнта. Але хвилин через 20-30 у хворого самостійно запрацювало серце! Всі були дуже здивовані!!! Серце билося самостійно, практично без медикаментозної підтримки. Коли усі трішки звиклися з цією новиною і розійшлися, тоді я таки засвідчив цьому пацієнту ! Хто від того був більше радий це питання!!!

Складається враження, що цей чоловік просто воскрес для того, аби почути свідотство. Тож, якщо ви чуєте голос Духа Святого, який закликає вас свідчити — ніколи не відмовляйте йому і не намагайтеся уихомирити бажання, подароване Богом. Адже колись можете просто втратит унікальну можливість, яка не кожному дається вдруге, як у нашій сьогоднішній історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *